Графічний планшет Ugee S640 (ZYS640-G-N)
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | графічний планшет |
| Екран | |
| Формат робочої поверхні: | А6 |
| Основнi характеристики | |
| Розмір робочої поверхні: | 160 x 101.6 мм |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey): | 10 |
| Роздільна здатність: | 5080 lpi |
| Діагональ: | 7.4" |
| Загальна кількість кнопок: | 10 |
| Спосіб введення: | перо |
| Сумісність | |
| Android: | є |
| Chrome OS: | є |
| Linux: | є |
| Mac OS: | є |
| Windows: | є |
| Живлення | |
| Тип підключення: | дротове |
| Комплектація | |
| Змінні наконечники: | 10 |
| Кабель: | є |
| Документація: | є |
| Характеристики пера | |
| Рівень чутливості пера: | 8192 |
| Швидкість зчитування: | 220 PPS |
| Перо: | P01D |
| Визначення нахилу: | ±60 рівнів |
| Тип пера: | пасивне (без джерела живлення) |
| Iнтерфейс підключення | |
| USB Type-C: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Розмір: | 215.3 x 162.5 x 12 мм |
| Вага: | 0.28 кг |
| Колір: | чорний |
Відчуй активну область, яка відображає 100% екрана пристрою Android, перевершуючи всі інші планшети з частково відображеною активною областю. Дозволяє робити ескізи або нотатки, не відволікаючись постійно на межі активної області.
Переосмислення точності дарує стилус для малювання наступного покоління. Стилус EMR оснащений вбудованими програмованими гарячими клавішами висотою 0,5 мм, забезпечує плавне та ефективне малювання без випадкових дотиків. Дає відчуття справжнього пера з ергономічним хватом, забезпечуючи неперевершену стабільність і безперебійний плавний рух у творчій подорожі.
Відгуки покупців про Графічний планшет Ugee S640 (ZYS640-G-N)
Замовив графічний планшет, прийшов дуже швидко. Упаковка ціла, комплектація повна. Сам планшет працює відмінно.Дуже задоволений покупкою та сервісом магазину. Рекомендую!
Мне очень понравился планшет, правда с начала я не понимала как им пользоваться
Из минусов это то что он легко пачкается, появилась полоска на нем которая не вытирается
Из плюсов, очень хороший для начинающих. Подходит для разных программ
Я его купила чтобы создать свою визуальную новеллу)
Всем советую
Гаджет непоганої якості, все працює. Дитині подобається. Продавець відповідальний. Обслуговуванням та товаром задоволена