Графічний планшет Wacom Intuos S Bluetooth Black Manga (CTL-4100WLK-M)
Артикул: 444679
Арт. 444679
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 23.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Розмір робочої поверхні - 152 x 95 мм
/ Змінні наконечники - 3
/ Рівень чутливості пера - 4096
/ Вага - 0.25 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Графічний планшет Wacom Intuos S Bluetooth Black Manga (CTL-4100WLK-M)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | графічний планшет |
| Екран | |
| Формат робочої поверхні: | А6 |
| Основнi характеристики | |
| Розмір робочої поверхні: | 152 x 95 мм |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey): | 4 |
| Роздільна здатність: | 2540 lpi |
| Діагональ: | 7" |
| Загальна кількість кнопок: | 5 |
| Спосіб введення: | перо |
| Сумісність | |
| Android: | є |
| Chrome OS: | є |
| Mac OS: | є |
| Windows: | є |
| Живлення | |
| Дальність передачі даних: | 10 м |
| Тип підключення: | дротове + бездротове |
| Ємність батареї: | 1100 мАг |
| Комплектація | |
| Змінні наконечники: | 3 |
| Кабель: | є |
| Документація: | є |
| Додатково: | перо з технологією EMR - електромагнітний резонанс |
| Характеристики пера | |
| Рівень чутливості пера: | 4096 |
| Перо: | Wacom Pen 4K (LP-1100K) |
| Визначення нахилу: | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера: | 10 мм |
| Тип пера: | пасивне (без джерела живлення) |
| Iнтерфейс підключення | |
| Bluetooth: | є |
| micro USB: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Розмір: | 200 х 160 х 8.8 мм |
| Вага: | 0.25 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Графічний планшет Wacom Intuos S Bluetooth Black Manga (CTL-4100WLK-M)
Створюйте нові неймовірні світи з Intuos Manga
Якщо манґа для вас більше ніж пристрасть, і ви хочете самі вигадувати карколомні манґа-історії, — маємо для вас ідеальний інструмент для початку шаленої творчої кар’єри. Wacom Intuos Manga — функціональний перовий планшет з комплектацією та устаткуванням, що ідеально підійдуть для серйозного опанування манґи для подальшого професійного зростання:
• Перо, що не потребує дроту або джерела живлення та розрізняє до 4096 рівнів натиску на наконечник.
• Вбудований Bluetooth-модуль для зручної творчої роботи без дротів.
• Повна дворічна ліцензія на творчий додаток Clip Studio Paint Pro для професійного створення манґи.
• Безкоштовний доступ до 30-ти професійних уроків на YouTube.
Весь цей арсенал цифрового інструментарію та довідкового матеріалу — в одній коробці за доступною ціною. Intuos Manga — золотий квиток до неосяжного світу манґи, в якому будь-хто може стати крутезним творцем та улюбленцем мільйонів фанатів. Ви готові ним стати?
Якщо манґа для вас більше ніж пристрасть, і ви хочете самі вигадувати карколомні манґа-історії, — маємо для вас ідеальний інструмент для початку шаленої творчої кар’єри. Wacom Intuos Manga — функціональний перовий планшет з комплектацією та устаткуванням, що ідеально підійдуть для серйозного опанування манґи для подальшого професійного зростання:
• Перо, що не потребує дроту або джерела живлення та розрізняє до 4096 рівнів натиску на наконечник.
• Вбудований Bluetooth-модуль для зручної творчої роботи без дротів.
• Повна дворічна ліцензія на творчий додаток Clip Studio Paint Pro для професійного створення манґи.
• Безкоштовний доступ до 30-ти професійних уроків на YouTube.
Весь цей арсенал цифрового інструментарію та довідкового матеріалу — в одній коробці за доступною ціною. Intuos Manga — золотий квиток до неосяжного світу манґи, в якому будь-хто може стати крутезним творцем та улюбленцем мільйонів фанатів. Ви готові ним стати?
Відгуки покупців про Графічний планшет Wacom Intuos S Bluetooth Black Manga (CTL-4100WLK-M)