Графічний планшет Wacom One12 (DTC121W0B)
Артикул: 525440
Арт. 525440
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 01.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Розмір робочої поверхні - 295 х 337.8 мм
/ Підтримка Multi-touch - так
/ Змінні наконечники - 10
/ Рівень чутливості пера - 4096
/ Швидкість зчитування - 133 PPS
/ Вага - 0.7 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Графічний планшет Wacom One12 (DTC121W0B)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | графічний планшет |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану: | 1920х1080 |
| Технологія виготовлення матриці: | IPS |
| Яскравість: | 275 кд/м2 |
| Контрастність: | 1400:1 |
| Час відгуку: | 18 мс |
| Основнi характеристики | |
| Розмір робочої поверхні: | 295 х 337.8 мм |
| Підтримка Multi-touch: | так |
| Роздільна здатність: | 2540 lpi |
| Діагональ: | 11.6" |
| Спосіб введення: | перо |
| Сумісність | |
| Android: | є |
| Chrome OS: | є |
| Mac OS: | є |
| Windows: | є |
| Живлення | |
| Тип підключення: | дротове |
| Комплектація | |
| Змінні наконечники: | 10 |
| Кабель: | є |
| Документація: | є |
| Характеристики пера | |
| Рівень чутливості пера: | 4096 |
| Швидкість зчитування: | 133 PPS |
| Перо: | Wacom One |
| Визначення нахилу: | ±60 рівнів |
| Тип пера: | пасивне (без джерела живлення) |
| Iнтерфейс підключення | |
| USB Type-C: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Розмір: | 299 х 190 х 11 мм |
| Вага: | 0.7 кг |
| Колір: | білий/чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Графічний планшет Wacom One12 (DTC121W0B)
Wacom One 12 (2023) DTC121W0B
Wacom One з діагоналлю 11,6"- портативний і водночас достатньо просторий для творчості. Малюйте, редагуйте фотографії та відео або публікуйте свої ідеї за допомогою ергономічного пера, що не потребує живлення та доступне в різних колірних комбінаціях для відповідності вашому стилю.
Основні характеристики:
- Дисплей – 11,6"
- Перо без батарейок – не потребує заряджання
- Кольорові веселі аксесуари – великий вибір захоплюючих аксесуарів, в тому числі сумісні пера від сторонніх виробників
- Додатковий набір – пакет програм та уроків
- Легко підключати – підключення єдиним кабелем
- Сумісність – Windows, Mac, Android, ChromeOS
- Перо Wacom One Pen – бездротове, без батарейок, з 4096 рівнями натиску та програмованими бічними перемикачами.
Переваги Wacom One Pen:
- Практично без затримок
- Природне розпізнавання нахилу
- Відсутність паралаксу
- Не потребує живлення та заряджання.
Wacom One з діагоналлю 11,6"- портативний і водночас достатньо просторий для творчості. Малюйте, редагуйте фотографії та відео або публікуйте свої ідеї за допомогою ергономічного пера, що не потребує живлення та доступне в різних колірних комбінаціях для відповідності вашому стилю.
Основні характеристики:
- Дисплей – 11,6"
- Перо без батарейок – не потребує заряджання
- Кольорові веселі аксесуари – великий вибір захоплюючих аксесуарів, в тому числі сумісні пера від сторонніх виробників
- Додатковий набір – пакет програм та уроків
- Легко підключати – підключення єдиним кабелем
- Сумісність – Windows, Mac, Android, ChromeOS
- Перо Wacom One Pen – бездротове, без батарейок, з 4096 рівнями натиску та програмованими бічними перемикачами.
Переваги Wacom One Pen:
- Практично без затримок
- Природне розпізнавання нахилу
- Відсутність паралаксу
- Не потребує живлення та заряджання.
Відгуки покупців про Графічний планшет Wacom One12 (DTC121W0B)