Графічний планшет XP-Pen Deco 640
Артикул: 546045
Арт. 546045
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 01.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Розмір робочої поверхні - 160 х 90 мм
/ Змінні наконечники - 8
/ Рівень чутливості пера - 16384
/ Точність позиціонування - ±0.01 мм
/ Швидкість зчитування - 133 PPS
/ Вага - 0.17 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Графічний планшет XP-Pen Deco 640
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | графічний планшет |
| Екран | |
| Формат робочої поверхні: | А5 |
| Основнi характеристики | |
| Розмір робочої поверхні: | 160 х 90 мм |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey): | 8 |
| Роздільна здатність: | 5080 lpi |
| Діагональ: | 10" |
| Загальна кількість кнопок: | 8 |
| Спосіб введення: | перо |
| Сумісність | |
| Android: | є |
| Chrome OS: | є |
| Linux: | є |
| Mac OS: | є |
| Windows: | є |
| Живлення | |
| Тип підключення: | дротове |
| Комплектація | |
| Змінні наконечники: | 8 |
| Рукавичка: | є |
| Кабель: | є |
| Підставка / чохол для пера: | підставка |
| Документація: | є |
| Характеристики пера | |
| Рівень чутливості пера: | 16384 |
| Точність позиціонування: | ±0.01 мм |
| Швидкість зчитування: | 133 PPS |
| Перо: | P01 |
| Визначення нахилу: | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера: | 10 мм |
| Тип пера: | пасивне (без джерела живлення) |
| Iнтерфейс підключення | |
| USB: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Розмір: | 188 x 149 x 7.7 мм |
| Вага: | 0.17 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Графічний планшет XP-Pen Deco 640
Почніть малювати з легкістю та високою ефективністю
Ультратонкий дизайн із закругленими краями забезпечує простору область для малювання і знижує втому зап’ястя. У поєднанні з 8 м’якими кнопками швидкого доступу і зручним пером для малювання, ви з легкістю здобудете навички малювання на планшеті.
Відкрийте більше можливостей у повсякденному житті
Deco 640 - це не просто графічний планшет. Він досить тонкий і легкий, тому його можна використовувати як цифрову записну книжку. Записуйте лекції в класі або робіть нотатки, і ви ніколи не проґавите важливі моменти. Використовуйте планшет для малювання, ретушування, редагування відео, дистанційного навчання, електронного підпису, ігри в OSU.
Зафіксуйте своє натхнення з миттєвим відгуком
Завдяки роздільній здатності пера 5080 LPI з частотою зчитування у 220RPS, курсор без затримок відстежує наконечник пера, забезпечуючи швидке та стабільне передавання всіх штрихів на комп’ютері.
Ультратонкий дизайн із закругленими краями забезпечує простору область для малювання і знижує втому зап’ястя. У поєднанні з 8 м’якими кнопками швидкого доступу і зручним пером для малювання, ви з легкістю здобудете навички малювання на планшеті.
Відкрийте більше можливостей у повсякденному житті
Deco 640 - це не просто графічний планшет. Він досить тонкий і легкий, тому його можна використовувати як цифрову записну книжку. Записуйте лекції в класі або робіть нотатки, і ви ніколи не проґавите важливі моменти. Використовуйте планшет для малювання, ретушування, редагування відео, дистанційного навчання, електронного підпису, ігри в OSU.
Зафіксуйте своє натхнення з миттєвим відгуком
Завдяки роздільній здатності пера 5080 LPI з частотою зчитування у 220RPS, курсор без затримок відстежує наконечник пера, забезпечуючи швидке та стабільне передавання всіх штрихів на комп’ютері.
Відгуки покупців про Графічний планшет XP-Pen Deco 640