Хлібопіч First FA-5152-3-BA
Артикул: 493352
Арт. 493352
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 24.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Максимальна вага випічки - 1250 г
/ Форма випічки - прямокутна форма
/ Кількість програм випікання - 12 програм
/ Дисплей - з дисплеєм
/ Диспенсер - без диспенсера
/ Вибір кольору скоринки - є
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Хлібопіч First FA-5152-3-BA
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність: | 850 Вт |
| Максимальна вага випічки: | 1250 г |
| Форма випічки: | прямокутна форма |
| Кількість програм випікання: | 12 програм |
| Оснащення | |
| Дисплей : | з дисплеєм |
| Таймер/Відтермінування старту: | є |
| Диспенсер : | без диспенсера |
| Оглядове вікно: | є |
| Дві форми випікання: | так |
| Керування | |
| Керування : | кнопкове |
| Програми | |
| Пшеничний хліб: | є |
| Житній хліб: | є |
| Бородінський хліб: | є |
| Дієтичний хліб: | є |
| Хліб без клейковини: | є |
| Французький хліб: | є |
| Швидка випічка: | є |
| Варення: | є |
| Програми приготування тіста | |
| Бездріжджове тісто: | є |
| Піцца: | є |
| Додатково | |
| Вибір кольору скоринки: | є |
| Вибір розміру випічки: | є |
| Підтримка температури: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір корпусу: | чорний |
| Вага: | 7 кг |
| Розміри: | 280 х 270 х 430 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Хлібопіч First FA-5152-3-BA
Свіжий хліб чудової якості у будь-який момент: компактна хлібопічка з функцією таймера та двома гачками для тіста випікає хліб та тістечка у найкоротші терміни та підтримує ідеальну температуру хліба завдяки функції підтримки тепла. Просто помістіть інгредієнти у форму для випікання з антипригарним покриттям та виберіть програму та ступінь підсмажування. Зручна електроніка пропонує 12 автоматичних програм із двома розмірами хліба для всіх сортів борошна та на будь-який смак.
Насолоджуйтесь свіжим змішаним хлібом, французьким хлібом, хлібом з цільнозернового борошна, солодким хлібом, хлібом для сендвічів та безглютеновим хлібом або легко приготуйте тісто для тортів або піци. Випічка з варенням теж нескладна.
Насолоджуйтесь свіжим змішаним хлібом, французьким хлібом, хлібом з цільнозернового борошна, солодким хлібом, хлібом для сендвічів та безглютеновим хлібом або легко приготуйте тісто для тортів або піци. Випічка з варенням теж нескладна.
Відгуки покупців про Хлібопіч First FA-5152-3-BA