Холодильник Grifon DFN-185X
| Тип | |
|---|---|
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Основнi характеристики | |
| Розташування морозильної камери: | нижнє |
| Загальний обсяг (корисний): | 315 л |
| Кількість дверей: | 2 |
| Тип ручок: | приховані |
| Кількість камер: | 2 |
| Наявність No Frost: | без No Frost |
| Рівень шуму: | 40 дБ |
| Автономне збереження холоду: | 17 годин |
| Кліматичний клас: | N/ST |
| Стартова потужність: | 100 Вт |
| Холодоагент: | R600a |
| Компресор | |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Тип компресора: | звичайний компресор |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Енергоспоживання: | 0,75 кВт/добу |
| Керування | |
| Тип управління: | механічне |
| Особливості | |
| Перевішування дверей: | є |
| Холодильне відділення | |
| Об'єм холодильної камери (корисний): | 219 л |
| Система розморожування холодильної камери: | ручна |
| Кількість полиць / Матеріал полиць: | 3 шт. / загартоване скло |
| Дверні кошики: | 3 шт. |
| Полиця для пляшок: | є |
| Контейнер для овочів: | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Об'єм морозильної камери (корисний): | 96 л |
| Система розморожування морозильної камери: | ручна |
| Потужність заморожування: | 4 кг/добу |
| Кількість секцій в морозильній камері: | 3 шт |
| Фізичні параметри | |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ): | 186x60x59.5 см |
| Вага: | 58 кг |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | лоток для яєць, лоток для льоду, інструкція, гарантійний талон |
.jpeg)
GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я.
.jpeg)
Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України.
.jpeg)
Виробництво
Виробництво ми обираємо за такими критеріями:
- висока культура виробництва - використання передових технологій;
- лідируючі позиції серед заводів-виробників;
- контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції;
- надійність та лояльність до партнерів;
- гарантійний супровід.
.jpeg)
Місткий холодильник DFN-185X від Grifon
Окремо стоячий холодильник з морозильною камерою (комбінований) від Grifon - ідеальне співвідношення якості та ціни. Зовнішній вигляд - тотальний мінімалізм, впишеться в інтер'єр будь-якої кухні.
.jpeg)
Холодильник має два відсіки, а габарити дають змогу зберігати велику кількість продуктів:
- висота - 1860 мм;
- ширина - 600 мм;
- глибина - 595 мм;
- загальний об'єм - 315 л;
- об'єм морозилки - 96 л;
- об'єм відділення для свіжих продуктів - 219 л.
Grifon DFN-185X має механічне управління, потребує ручного розморожування і передбачає статичну систему охолодження. Двері з округлими кутами виконані з металу, як і корпус, всередині білого кольору.
.jpeg)
Прихована ручка виготовлена із пластику
Дві регульовані ніжки і два коліщатка організовують легке переміщення і встановлення, а повноцінну роботу забезпечує універсальна вилка Schuko і потреба в стандартній напрузі - 220 В. Довжина дроту - 160 см, що дає змогу розташувати навіть у відносній далині від розетки. У холодильника зручні реверсні двері.
.jpeg)
Внутрішня складова
Холодильний відсік зверху освітлюється типом LED і закритий напівпрозорою кришкою. 3 скляні полиці з пластиковими "обідками" вміщують в себе максимальну кількість продуктів. Усередині розташовані панель налаштувань та інтерфейс користувача LED. Морозилка складається з трьох прозорих ящиків.

Технічна характеристика
Конденсатор холодильника захований у піні. У DFN-185X один компресор і використовується холодоагент R600a. Енергоефективність класу А+ дає змогу споживати за рік 273 кВт, при температурному зростанні за 17 годин.
.jpeg)
Фоновий шум у процесі роботи класу С - 40 дБ.

Відгуки покупців про Холодильник Grifon DFN-185X
Большой, красивый хороший холодильник. Ящики полки сделаны прочно и очень удобно что ящиков в холодильнике 2 и можна следовать правилу правильного соседства. Очень хорошие ящики в морозилке крепкие и легко открывать и ложить. К работе нет претензий вот только жалко нет No Frost все таки холодильник такой современный, почему то была уверяна что есть. Но зато очень красивый и большой.
Вместительный удобный холодильник, внутри правильная организация особенно ящики нравится. Полки под себя можно регулировать как и двери. С температурным режимом полный порядок, хорошо работает. За счет цвета выглядит очень стильно.
Красивий зовнє, всередені багато полок і місця. Сподобався по ціні і що великий. Дуже зручно що велика морозилка окремо. Працює тихо, не гудить, холодить добре. Коли замовили то відправили зразу, отримали швидко.