IP камера Hikvision DS-2CD1643G2-LIZU 4 МП (2.8-12мм)
Артикул: 558714
Арт. 558714
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
7 830 ₴
Безкоштовна доставка
15
10
10
7 830 ₴
В наявності
7 830 ₴
В наявності
від 522 ₴ / міс
15
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ/видиме світло
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP камера Hikvision DS-2CD1643G2-LIZU 4 МП (2.8-12мм)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | бездротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | корпусна (bullet) |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Дальність підсвічування: | 50 м |
| Тип підсвічування: | ІЧ/видиме світло |
| Чутливість: | 0.001 - 0.009422 лк |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 - 12 мм |
| Розмір матриці: | 1/3" |
| Кут огляду по вертикалі: | 51° |
| Кут огляду по горизонталі: | 96° |
| Кут нахилу: | 90° |
| Кут повороту: | 360° |
| Формат відео: | H.264/H.265 |
| Роздільна здатність відео: | 2560х1440 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Звукова сигналізація: | є |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка РоЕ: | є |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Детектор обличчя: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP67 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 512 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -30°C~+60°C |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Інтерфейси: | RJ-45 |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | White |
| Розміри: | 105 х 252 х 105 мм |
| Вага: | 585 г |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, зовнішнє кріплення, кабель USB Type-C |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP камера Hikvision DS-2CD1643G2-LIZU 4 МП (2.8-12мм)
IP відеокамера Hikvision DS-2CD1643G2-LIZU 4МП (2.8-12мм) — це циліндрична IP-камера з роздільною здатністю 4 МП (2560х1440), оснащена 1/3" CMOS-матрицею та моторизованим варіофокальним об’єктивом з фокусною відстанню 2.8–12 мм, що забезпечує регулювання кута огляду від 96.7° до 29.7°. Камера підтримує технологію Smart Hybrid Light з ІЧ- та білим підсвічуванням до 50 м, що гарантує якісне зображення навіть у повній темряві. Світлосила F1.6 дозволяє отримувати деталізоване кольорове зображення при мінімальному освітленні 0.005 лк.
Завдяки широкому динамічному діапазону (WDR 120 дБ), вбудованому мікрофону, підтримці карт пам’яті microSD до 512 ГБ та можливості живлення через PoE, камера забезпечує ефективне відеоспостереження. Ступінь захисту IP67 гарантує надійну роботу при зовнішньому встановленні. Інтелектуальні функції включають виявлення руху з класифікацією людей і транспортних засобів, перетин лінії, вторгнення, вхід/вихід із зони, виявлення зміни сцени та маскування зон. Камера ідеально підходить для об’єктів з підвищеними вимогами до точності та адаптивності відеоаналітики.
Завдяки широкому динамічному діапазону (WDR 120 дБ), вбудованому мікрофону, підтримці карт пам’яті microSD до 512 ГБ та можливості живлення через PoE, камера забезпечує ефективне відеоспостереження. Ступінь захисту IP67 гарантує надійну роботу при зовнішньому встановленні. Інтелектуальні функції включають виявлення руху з класифікацією людей і транспортних засобів, перетин лінії, вторгнення, вхід/вихід із зони, виявлення зміни сцени та маскування зон. Камера ідеально підходить для об’єктів з підвищеними вимогами до точності та адаптивності відеоаналітики.
Відгуки покупців про IP камера Hikvision DS-2CD1643G2-LIZU 4 МП (2.8-12мм)