IP камера SafetyEye SE-IPC-4BV12-I4M/4
Артикул: 604407
Арт. 604407
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
5 040 ₴
Безкоштовна доставка
7
4
7
5 040 ₴
В наявності
5 040 ₴
В наявності
від 720 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP камера SafetyEye SE-IPC-4BV12-I4M/4
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | дротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | корпусна (bullet) |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Дальність підсвічування: | 40 м |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Чутливість: | 0.001 - 0.009422 лк |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Розмір матриці: | 1/3" |
| Кут огляду по вертикалі: | 45° |
| Кут огляду по горизонталі: | 84° |
| Формат відео: | H.265, H.264, MJPEG |
| Роздільна здатність відео: | 2688х1520 |
| Особливості | |
| Звукова сигналізація: | є |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка РоЕ: | є |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Аналітика | |
| Визначення перетину лінії: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор обличчя: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP67 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 512 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -30°C~+60°C |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Інтерфейси: | RJ-45 |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | White |
| Розміри: | 70 х 70 х 161.7 мм |
| Вага: | 490 г |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP камера SafetyEye SE-IPC-4BV12-I4M/4
SafetyEye SE-IPC-4BV12-I4M/4 - це надійне рішення для відеоспостереження з роздільною здатністю 4МП і широкими можливостями функціональності. Оснащена 1/3" CMOS-матрицею, вона забезпечує чітке зображення з роздільною здатністю 2688x1520 пікселів за частоти кадрів до 25 кадрів на секунду. Камера підтримує різні кодеки, включно з H.264, H.265 і MJPEG, забезпечуючи гнучкість під час передавання та зберігання відео. З фокусною відстанню 4 мм і кутом огляду 84° вона охоплює велику територію, а вбудоване ІЧ світло забезпечує якісне нічне відеоспостереження на відстані до 40 метрів. Крім того, камера має низку корисних функцій зображення, як-от коридорний режим, WDR для роботи в умовах із високим контрастом, технологія 3D DNR для зниження рівня шумів і BLC для компенсації підсвічування. З функціями аналітики та алармів, включно з виявленням обличчя, перетину лінії, вторгнення та детектором руху, ця камера забезпечує додатковий рівень безпеки та контролю. Камера працює як від джерела живлення постійного струму 12 VDC, так і від мережі Power over Ethernet (PoE), що забезпечує гнучкість під час встановлення. Її захисний клас IP67 гарантує надійну роботу в різних погодних умовах, роблячи її ідеальним вибором для внутрішнього і зовнішнього відеоспостереження.
Відгуки покупців про IP камера SafetyEye SE-IPC-4BV12-I4M/4