IP камера SafetyEye SE-IPC-4DV2-I3A/2.8
Артикул: 604361
Арт. 604361
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
5 220 ₴
Безкоштовна доставка
8
4
8
5 220 ₴
В наявності
5 220 ₴
В наявності
від 653 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ
/ Вбудований мікрофон - без мікрофону
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP камера SafetyEye SE-IPC-4DV2-I3A/2.8
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | дротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | купольна (eye-ball) |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Дальність підсвічування: | 30 м і менше |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Розмір матриці: | 1/3" |
| Кут огляду по вертикалі: | 55° |
| Кут огляду по горизонталі: | 103° |
| Формат відео: | H.265, H.264, MJPEG |
| Роздільна здатність відео: | 2688х1520 |
| Особливості | |
| Вбудований мікрофон: | без мікрофону |
| Підтримка РоЕ: | є |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Визначення перетину лінії: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор обличчя: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP67 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 512 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -30°C~+60°C |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Інтерфейси: | RJ-45 |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Колір: | Black/White |
| Розміри: | 110 х 110 х 84.7 мм |
| Вага: | 530 г |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP камера SafetyEye SE-IPC-4DV2-I3A/2.8
SafetyEye SE-IPC-4DV2-I3A/2.8 (2.8 мм) - це високоякісне рішення для забезпечення безпеки вашого об`єкта спостереження. З 1/3" CMOS-матрицею і роздільною здатністю 4МП, вона забезпечує чітке відео з роздільною здатністю до 2688x1520 пікселів за 25 кадрів на секунду. Фокусна відстань 2.8 мм і кут огляду в 103° дають змогу охопити широку область для повного контролю над місцем спостереження.
Камера підтримує кодеки H.264, H.265 і MJPEG для ефективної передачі даних. Вбудоване ІЧ світло до 30 метрів забезпечує надійне спостереження в умовах низької освітленості.
З функціями зображення, як-от виявлення обличчя, перетину лінії, вторгнення і детектор руху, камера забезпечує високий рівень безпеки та моніторингу об`єктів.
Крім того, камера сумісна з системами живлення 12 VDC/PoE і має високий ступінь захисту IP67 і IK10, що робить її ідеальним вибором для використання як усередині, так і зовні приміщень навіть у найсуворіших умовах експлуатаці
Камера підтримує кодеки H.264, H.265 і MJPEG для ефективної передачі даних. Вбудоване ІЧ світло до 30 метрів забезпечує надійне спостереження в умовах низької освітленості.
З функціями зображення, як-от виявлення обличчя, перетину лінії, вторгнення і детектор руху, камера забезпечує високий рівень безпеки та моніторингу об`єктів.
Крім того, камера сумісна з системами живлення 12 VDC/PoE і має високий ступінь захисту IP67 і IK10, що робить її ідеальним вибором для використання як усередині, так і зовні приміщень навіть у найсуворіших умовах експлуатаці
Відгуки покупців про IP камера SafetyEye SE-IPC-4DV2-I3A/2.8