IP камера Tiandy TC-H348M Spec:63X/IL/E++/A
Артикул: 597542
Арт. 597542
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
167 880 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
167 880 ₴
В наявності
167 880 ₴
В наявності
від 55 960 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ/видиме світло
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP камера Tiandy TC-H348M Spec:63X/IL/E++/A
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | дротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | роботизована |
| Тип об'єктива: | моторизований |
| Дальність підсвічування: | 100 м і більше |
| Тип підсвічування: | ІЧ/видиме світло |
| Чутливість: | 0.001 - 0.009422 лк |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 5.7 - 359 мм |
| Розмір матриці: | 1/1.8" |
| Кут огляду по вертикалі: | 35.5° - 0.87° |
| Кут огляду по горизонталі: | 60° - 1.5° |
| Кут нахилу: | 90° |
| Кут повороту: | 360° |
| Формат відео: | H.264/H.265 |
| Роздільна здатність відео: | 2560х1440 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Звукова сигналізація: | є |
| Світлова сигналізація: | є |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка РоЕ: | є |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Аудіо детекція: | є |
| Визначення перетину лінії: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP66 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 512 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -40°C~+70°C |
| Робоча напруга: | 36 В |
| Інтерфейси: | RJ-45 |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Колір: | Black/White |
| Розміри: | 505 х 308 х 308 мм |
| Вага: | 12750 г |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, монтажний комплект, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP камера Tiandy TC-H348M Spec:63X/IL/E++/A
TC-H348M 4MP 63x Super Starlight IR Laser AEW AI PTZ камера - це високотехнологічна PTZ (Pan-Tilt-Zoom) IP камера з роздільною здатністю 4 МП та надзвичайним 63-кратним оптичним зумом.
Завдяки технології Super Starlight, камера може забезпечувати чудову чутливість у низьких світлових умовах.
Камера не просто записує відео, а й допомагає вам стежити за порядком за допомогою розширеної аналітики.
Вбудований мікрофон - записуйте не лише відео, а й звук для повної фіксації подій на об’єкті.
Завдяки технології Super Starlight, камера може забезпечувати чудову чутливість у низьких світлових умовах.
Камера не просто записує відео, а й допомагає вам стежити за порядком за допомогою розширеної аналітики.
Вбудований мікрофон - записуйте не лише відео, а й звук для повної фіксації подій на об’єкті.
Відгуки покупців про IP камера Tiandy TC-H348M Spec:63X/IL/E++/A