IP-камера Aqara Camera Hub G2H Pro (CH-C01)
Артикул: 429050
Арт. 429050
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
3 599 ₴
Безкоштовна доставка
6
3
6
3 599 ₴
В наявності
3 599 ₴
В наявності
від 600 ₴ / міс
6
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Підтримка Wi-Fi - 2.4 ГГц
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-камера Aqara Camera Hub G2H Pro (CH-C01)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | бездротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | кубічна |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Дальність підсвічування: | 30 м і менше |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 2 МП |
| Фокусна відстань: | 3.2 мм |
| Розмір матриці: | 1/2.8" |
| Кут повороту: | 360° |
| Формат відео: | H.264 |
| Роздільна здатність відео: | 1920х1080 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка Wi-Fi : | 2.4 ГГц |
| Нічна зйомка: | є |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Аудіо детекція: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор обличчя: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | внутрішня |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 512 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -10°C~+40°C |
| Робоча напруга: | 5 В |
| Додаткові дані: | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | White |
| Розміри: | 84.4 х 56.5 х 50.5 мм |
| Вага: | 125 г |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-камера Aqara Camera Hub G2H Pro (CH-C01)
Aqara Camera Hub G2H Pro — чудовий вибір для спостереження за оселею. Ця внутрішня камера забезпечить вас першокласними кадрами з роздільною здатністю Full HD (1920х1080) і здатна охоплювати більше простору завдяки ширококутному об’єктиву з кутом огляду 146°.
Вона реагує на рух і звук, працює як удень, так і вночі, і навіть дає змогу здійснювати виклики завдяки вбудованому мікрофону. Крім того, пристрій може виконувати функцію розумного хаба для підключення інших смартпристроїв і датчиків, що дозволяє реалізувати такі можливості, як домашня охорона, звіти про дані та інтелектуальне керування.
Подбайте про безпеку свого дому з Aqara Camera Hub G2H Pro та будьте спокійні як удень, так і вночі.
IP-камера Aqara Camera Hub G2H Pro має датчики звуку та руху й автоматично починає запис у разі їх активації. Щобільше, ця камера дає змогу відстежувати лише вибрану вами область приміщення.
Позначте певну зону кімнати в застосунку Aqara Home або HomeKit, і коли камера виявить у ній рух, ви отримаєте відповідне сповіщення на смартфон. Це дозволить зменшити кількість непотрібних попереджень. Крім настроюваних зон активності, G2H Pro надає можливість встановлювати й локальні зони конфіденційності, у яких не буде вестися запис відео. А самі зображення не будуть надсилатися на сторонні сервери, такі як Google або Amazon.
Вона реагує на рух і звук, працює як удень, так і вночі, і навіть дає змогу здійснювати виклики завдяки вбудованому мікрофону. Крім того, пристрій може виконувати функцію розумного хаба для підключення інших смартпристроїв і датчиків, що дозволяє реалізувати такі можливості, як домашня охорона, звіти про дані та інтелектуальне керування.
Подбайте про безпеку свого дому з Aqara Camera Hub G2H Pro та будьте спокійні як удень, так і вночі.
IP-камера Aqara Camera Hub G2H Pro має датчики звуку та руху й автоматично починає запис у разі їх активації. Щобільше, ця камера дає змогу відстежувати лише вибрану вами область приміщення.
Позначте певну зону кімнати в застосунку Aqara Home або HomeKit, і коли камера виявить у ній рух, ви отримаєте відповідне сповіщення на смартфон. Це дозволить зменшити кількість непотрібних попереджень. Крім настроюваних зон активності, G2H Pro надає можливість встановлювати й локальні зони конфіденційності, у яких не буде вестися запис відео. А самі зображення не будуть надсилатися на сторонні сервери, такі як Google або Amazon.
Відгуки покупців про IP-камера Aqara Camera Hub G2H Pro (CH-C01)