IP-камера Aqara E1 4MP White (CH-C01E)
Артикул: 608268
Арт. 608268
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
2 899 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
2 899 ₴
В наявності
2 899 ₴
В наявності
від 725 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Підтримка Wi-Fi - 2.4 ГГц, 5 ГГц
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-камера Aqara E1 4MP White (CH-C01E)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | бездротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | кубічна |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Розмір матриці: | 1/2" |
| Кут повороту: | 360° |
| Формат відео: | H.264 |
| Роздільна здатність відео: | 2304х1296 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка Wi-Fi : | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Нічна зйомка: | є |
| Хмарне сховище: | є |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Аудіо детекція: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP20 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 512 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -10°C~+45°C |
| Робоча напруга: | 5 В |
| Інтерфейси: | Wi-Fi |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | White |
| Розміри: | 104 х 69 х 69 мм |
| Вага: | 165 г |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-камера Aqara E1 4MP White (CH-C01E)
Для дому чи офісу IP-камера Aqara Camera E1 (CH-C01E) стане зручним рішенням для цілодобового відеоспостереження. Модель оснащена 4 МП сенсором із підтримкою зйомки у роздільній здатності 2K (2304х1296), що забезпечує чітке та деталізоване зображення як удень, так і вночі. Камера підтримує панорамування та нахил, дозволяючи контролювати практично весь простір приміщення без «сліпих зон».
Завдяки підтримці Wi-Fi пристрій швидко підключається до мережі та стабільно працює в системі розумного дому.Камера сумісна з Google Home та Amazon Alexa, а також підтримує керування через мобільний застосунок для Android та iOS. Для збереження записів можна використовувати карту пам’яті MicroSD обсягом до 512 ГБ або хмарне сховище. Компактний корпус у білому кольорі гармонійно впишеться в сучасний інтер’єр.
Завдяки підтримці Wi-Fi пристрій швидко підключається до мережі та стабільно працює в системі розумного дому.Камера сумісна з Google Home та Amazon Alexa, а також підтримує керування через мобільний застосунок для Android та iOS. Для збереження записів можна використовувати карту пам’яті MicroSD обсягом до 512 ГБ або хмарне сховище. Компактний корпус у білому кольорі гармонійно впишеться в сучасний інтер’єр.
Відгуки покупців про IP-камера Aqara E1 4MP White (CH-C01E)