IP-камера Dahua DH-IPC-PT1439H-PV 4МП (2.8мм)
Артикул: 605533
Арт. 605533
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ/видиме світло
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-камера Dahua DH-IPC-PT1439H-PV 4МП (2.8мм)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | дротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | купольна (eye-ball) |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Дальність підсвічування: | 30 м і менше |
| Тип підсвічування: | ІЧ/видиме світло |
| Чутливість: | 0.01 - 0.09470 лк |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 4 МП |
| Фокусна відстань: | 2.8 мм |
| Розмір матриці: | 1/2.8" |
| Кут огляду по вертикалі: | 51° |
| Кут огляду по горизонталі: | 94° |
| Кут нахилу: | 90° |
| Кут повороту: | 345° |
| Формат відео: | H.265, H.264, MJPEG |
| Роздільна здатність відео: | 2560х1440 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Звукова сигналізація: | є |
| Світлова сигналізація: | є |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка РоЕ: | є |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Хмарне сховище: | є |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Аудіо детекція: | є |
| Визначення перетину лінії: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP66 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 64 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -30°C~+55°C |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Інтерфейси: | RJ-45 |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | White |
| Розміри: | 128.4 х 127.3 х 127.3 мм |
| Вага: | 410 г |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-камера Dahua DH-IPC-PT1439H-PV 4МП (2.8мм)
Dahua DH-IPC-PT1439H-PV - поворотна 4 Мп IP-камера серії Entry, призначена для використання у приватних будинках, квартирах, офісах, магазинах та комерційних приміщеннях. Камера оснащена сенсором 1/2.8`` CMOS і забезпечує роздільну здатність Full HD 2560x1440 з кутом огляду 94°. Підтримується електронне обертання зображення до 180°, що дозволяє гнучко налаштовувати напрямок огляду.
Вбудований високочутливий мікрофон і потужний динамік забезпечують якісний двосторонній аудіозв`язок через мобільний застосунок. Використання кодеків Smart H.265+/H.264+ істотно знижує навантаження на мережу і скорочує обсяг даних, необхідних для зберігання відео. Функції активного стримування реалізовані через миготливе біле світло та голосові оповіщення, які вмикаються при виявленні подій у зоні контролю. Пристрій має попередньо записані звукові повідомлення та дозволяє завантажувати власні аудіофайли.
Камера обладнана ІЧ-підсвічуванням і теплим підсвічуванням з дальністю до 30 м. Технологія Smart Dual Light використовує ІЧ-режим для непомітного нічного спостереження та автоматично перемикається на тепле біле світло під час появи об`єкта, щоб зафіксувати ключові моменти у повному кольорі. Це забезпечує високий рівень деталізації та мінімізує світлове забруднення. Підтримуються функції WDR 120 дБ, BLC, HLC, 2D/3D NR, ROI та електронний анти-туман.
Інтелектуальна відеоаналітика включає розпізнавання людей і транспортних засобів, що допомагає зменшити кількість хибних сповіщень. Реалізовано функції захисту периметра, зокрема вторгнення та перетин лінії, а також класичну детекцію руху. Для підключення передбачено порт RJ-45.
Живлення здійснюється від 12 В DC або через PoE (802.3af). Міцний корпус гарантує стабільну роботу в умовах від -30 °C до +55 °C. Габарити становлять 128.4x127.3 мм, вага - 0.41 кг.
Вбудований високочутливий мікрофон і потужний динамік забезпечують якісний двосторонній аудіозв`язок через мобільний застосунок. Використання кодеків Smart H.265+/H.264+ істотно знижує навантаження на мережу і скорочує обсяг даних, необхідних для зберігання відео. Функції активного стримування реалізовані через миготливе біле світло та голосові оповіщення, які вмикаються при виявленні подій у зоні контролю. Пристрій має попередньо записані звукові повідомлення та дозволяє завантажувати власні аудіофайли.
Камера обладнана ІЧ-підсвічуванням і теплим підсвічуванням з дальністю до 30 м. Технологія Smart Dual Light використовує ІЧ-режим для непомітного нічного спостереження та автоматично перемикається на тепле біле світло під час появи об`єкта, щоб зафіксувати ключові моменти у повному кольорі. Це забезпечує високий рівень деталізації та мінімізує світлове забруднення. Підтримуються функції WDR 120 дБ, BLC, HLC, 2D/3D NR, ROI та електронний анти-туман.
Інтелектуальна відеоаналітика включає розпізнавання людей і транспортних засобів, що допомагає зменшити кількість хибних сповіщень. Реалізовано функції захисту периметра, зокрема вторгнення та перетин лінії, а також класичну детекцію руху. Для підключення передбачено порт RJ-45.
Живлення здійснюється від 12 В DC або через PoE (802.3af). Міцний корпус гарантує стабільну роботу в умовах від -30 °C до +55 °C. Габарити становлять 128.4x127.3 мм, вага - 0.41 кг.
Відгуки покупців про IP-камера Dahua DH-IPC-PT1439H-PV 4МП (2.8мм)