IP-камера Mercusys MC510
Артикул: 589160
Арт. 589160
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Підтримка Wi-Fi - 2.4 ГГц
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-камера Mercusys MC510
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | бездротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | роботизована |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Дальність підсвічування: | 30 м і менше |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 3 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Розмір матриці: | 1/3" |
| Кут огляду по вертикалі: | 40° |
| Кут огляду по горизонталі: | 74° |
| Кут нахилу: | 90° |
| Кут повороту: | 340° |
| Формат відео: | H.264 |
| Роздільна здатність відео: | 2304х1296 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Звукова сигналізація: | є |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка Wi-Fi : | 2.4 ГГц |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Хмарне сховище: | є |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Аудіо детекція: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP65 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 512 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -20°C~+50°C |
| Робоча напруга: | 9 В |
| Додаткові дані: | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | White |
| Розміри: | 141.5 х 93 х 122 мм |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, блок живлення, монтажний комплект, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-камера Mercusys MC510
IP-камера MERCUSYS MC510 створена для зовнішнього відеоспостереження з широким охопленням території. Механізм повороту та нахилу дозволяє контролювати простір без встановлення кількох пристроїв. Камера підтримує двосторонній аудіозв’язок для віддаленої взаємодії. Корпус із захистом від вологи та пилу забезпечує стабільну роботу в різних погодних умовах. Підтримується локальне та хмарне зберігання відео.
360° охоплення з інтелектуальним відстеженням руху
Одна камера – це все, що вам потрібно, щоб стежити за всією вашою відкритою територією. Вона автоматично відстежує рух і слідує заздалегідь встановленими маршрутами патрулювання, щоб охопити кожен куточок.
Повнокольорове нічне бачення
Чітко бачте в темряві завдяки повнокольоровому нічному баченню. Навіть при слабкому освітленні або майже повній темряві камера фіксує чіткі деталі та забезпечує цілодобовий захист, на який ви можете покластися.
Двосторонній аудіозв’язок для спілкування в режимі реального часу
Вбудований мікрофон і динамік дозволяють чути і говорити через телефон – чи то вітаючи гостя, чи то розмовляючи з кур’єром, чи то заспокоюючи домашнього улюбленця. Говоріть через камеру в будь-який час.
Охороняйте свій будинок так, ніби ви там перебуваєте
MC510 використовує інтелектуальну систему виявлення руху та людей, щоб ігнорувати відволікаючі фактори, такі як падіння листя або зміна освітлення. При виявленні реальної загрози спрацьовує миготливий світловий сигнал і гучна сирена, щоб попередити і відлякати зловмисників.
360° охоплення з інтелектуальним відстеженням руху
Одна камера – це все, що вам потрібно, щоб стежити за всією вашою відкритою територією. Вона автоматично відстежує рух і слідує заздалегідь встановленими маршрутами патрулювання, щоб охопити кожен куточок.
Повнокольорове нічне бачення
Чітко бачте в темряві завдяки повнокольоровому нічному баченню. Навіть при слабкому освітленні або майже повній темряві камера фіксує чіткі деталі та забезпечує цілодобовий захист, на який ви можете покластися.
Двосторонній аудіозв’язок для спілкування в режимі реального часу
Вбудований мікрофон і динамік дозволяють чути і говорити через телефон – чи то вітаючи гостя, чи то розмовляючи з кур’єром, чи то заспокоюючи домашнього улюбленця. Говоріть через камеру в будь-який час.
Охороняйте свій будинок так, ніби ви там перебуваєте
MC510 використовує інтелектуальну систему виявлення руху та людей, щоб ігнорувати відволікаючі фактори, такі як падіння листя або зміна освітлення. При виявленні реальної загрози спрацьовує миготливий світловий сигнал і гучна сирена, щоб попередити і відлякати зловмисників.
Відгуки покупців про IP-камера Mercusys MC510