IP-камера Reolink P840 2.7-13.5 mm (RLC-823A 5X)
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | дротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | роботизована |
| Тип об'єктива: | моторизований |
| Дальність підсвічування: | 60 м |
| Тип підсвічування: | ІЧ/видиме світло |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 8 МП |
| Фокусна відстань: | 2.7 - 13.5 мм |
| Розмір матриці: | 1/2.8" |
| Кут огляду по вертикалі: | 17° - 55° |
| Кут огляду по горизонталі: | 31° - 100° |
| Кут нахилу: | 90° |
| Кут повороту: | 360° |
| Формат відео: | H.264/H.265 |
| Роздільна здатність відео: | 3840x2160 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | двосторонній аудіозв'язок |
| Особливості | |
| Звукова сигналізація: | є |
| Світлова сигналізація: | є |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка РоЕ: | є |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP66 |
| Слот для карт пам'яті: | MicroSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті: | 256 ГБ |
| Діапазон робочих температур: | -10°C~+50°C |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Інтерфейси: | RJ-45 |
| Додаткові дані: | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | White |
| Розміри: | 373 х 177 х 140 мм |
| Вага: | 2340 г |
Завдяки 5-кратному оптичному зуму камера може знімати більш чіткі великі плани з більшої відстані. Масштабування тепер стало ще простіше і швидше з 3D Zoom, що фокусується на певній області, яку ви вибрали на екрані. Ваш перегляд буде докладним та чітким, навіть на відстані.
Відчуйте повне спостереження з можливостями панорамування на 360° та нахилу на 90°, доповненими регульованими швидкостями двигуна для точного керування. Легко контролюйте своє переднє подвір’я, ганок, під’їзну доріжку та сторони вашого будинку без сліпих зон.
Відгуки покупців про IP-камера Reolink P840 2.7-13.5 mm (RLC-823A 5X)
Дуже задоволений цією камерою, якість на висоті!
Особливо ще задоволений самим магазином Click, те що є все в наявності, та дуже швидкою відправкою товара, після замовлення камера з ранку була у мене, та ще й здивувало що за доставку не потрібно було платити!
Зображення чітке, видно все навіть у темряві. Камера обертається і нахиляється тому добре охоплює всю територію. Сповіщення про рух приходять на телефон можна слухати і говорити через камеру. Підключення просте працює стабільно добре справляється зі своєю роботою.