IP-камера Ubiquiti UniFi Protect G5 Bullet (UVC-G5-BULLET)
Артикул: 572004
Арт. 572004
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
6 991 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
5
3
5
6 991 ₴
В наявності
6 991 ₴
В наявності
від 1 399 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип камери - IP
/ Тип підсвічування - ІЧ
/ Вбудований мікрофон - з вбудованим мікрофоном
/ Розпізнавання людей/автомобілів - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-камера Ubiquiti UniFi Protect G5 Bullet (UVC-G5-BULLET)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | дротові |
| Камера | |
| Тип камери: | IP |
| Форм-фактор: | корпусна (bullet) |
| Тип об'єктива: | фіксований |
| Дальність підсвічування: | 30 м і менше |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Відео | |
| Роздільна здатність: | 5 МП |
| Фокусна відстань: | 4 мм |
| Розмір матриці: | 1/2.4" |
| Кут огляду по вертикалі: | 45.1° |
| Кут огляду по горизонталі: | 84° |
| Формат відео: | H.264 |
| Роздільна здатність відео: | 2688х1512 |
| Аудіо | |
| Аудіо: | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Особливості | |
| Вбудований мікрофон: | з вбудованим мікрофоном |
| Підтримка РоЕ: | є |
| Нічна зйомка: | є |
| Вулична: | так |
| Аналітика | |
| Розпізнавання людей/автомобілів: | є |
| Визначення перетину лінії: | є |
| Сповіщення про вторгення в область: | є |
| Детектор обличчя: | є |
| Визначення номерних знаків: | є |
| Детектор руху: | є |
| Додатково | |
| Клас захисту: | IP55 |
| Діапазон робочих температур: | -20°C~+40°C |
| Робоча напруга: | 5 В |
| Інтерфейси: | RJ-45 |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | White |
| Комплектація | |
| У комплекті: | камера, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-камера Ubiquiti UniFi Protect G5 Bullet (UVC-G5-BULLET)
Особливості:
Гнучке регулювання за трьома осями
Декілька варіантів монтажу (стіна, стовп і стеля)
Вбудований мікрофон
Всепогодний корпус із класом захисту IPX4
Вбудовані ІЧ-світлодіоди для покращеного нічного бачення на відстані до 10 м
Модель UVC-G5-BULLET є камерою для відеоспостереження 2K HD PoE. Порівняно з попередніми екземплярами, її параметри покращено. Даний пристрій здатний ефективно виконувати поставлені завдання у приміщенні та на вулиці.
Наявність інфрачервоного підсвічування дозволяє здійснювати відеозйомку навіть у темну пору доби. При цьому дальність дії світлодіодів становить максимум 10 м. Передбачена можливість гнучкого регулювання за трьома осями. Вбудований мікрофон дозволяє записувати відео зі звуком.
Камера оснащена сенсором 5MP CMOS та об’єктивом з фіксованою фокусною відстанню. Максимальна роздільна здатність відео – 2688х1512 (16:9). Для налаштування зображення можна скористатися додатковими функціями.
Монтаж цієї камери передбачає кілька варіантів: настінний, стельовий або установка на стовп. Її корпус надійно захищений від впливу умов довкілля. Габарити UVC-G5-BULLET компактні, без кріплення вони становлять 75,5х74,4 мм при масі 225 г.
Гнучке регулювання за трьома осями
Декілька варіантів монтажу (стіна, стовп і стеля)
Вбудований мікрофон
Всепогодний корпус із класом захисту IPX4
Вбудовані ІЧ-світлодіоди для покращеного нічного бачення на відстані до 10 м
Модель UVC-G5-BULLET є камерою для відеоспостереження 2K HD PoE. Порівняно з попередніми екземплярами, її параметри покращено. Даний пристрій здатний ефективно виконувати поставлені завдання у приміщенні та на вулиці.
Наявність інфрачервоного підсвічування дозволяє здійснювати відеозйомку навіть у темну пору доби. При цьому дальність дії світлодіодів становить максимум 10 м. Передбачена можливість гнучкого регулювання за трьома осями. Вбудований мікрофон дозволяє записувати відео зі звуком.
Камера оснащена сенсором 5MP CMOS та об’єктивом з фіксованою фокусною відстанню. Максимальна роздільна здатність відео – 2688х1512 (16:9). Для налаштування зображення можна скористатися додатковими функціями.
Монтаж цієї камери передбачає кілька варіантів: настінний, стельовий або установка на стовп. Її корпус надійно захищений від впливу умов довкілля. Габарити UVC-G5-BULLET компактні, без кріплення вони становлять 75,5х74,4 мм при масі 225 г.
Відгуки покупців про IP-камера Ubiquiti UniFi Protect G5 Bullet (UVC-G5-BULLET)