IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5221D-S2 Black
Артикул: 280728
Арт. 280728
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
10 350 ₴
Безкоштовна доставка
7
6
7
10 350 ₴
В наявності
10 350 ₴
В наявності
від 1 479 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 28.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - IP-відеодомофон
/ Тип під'єднання - дротове / бездротове підключення
/ Діагональ екрану - 7"
/ Дисплей - кольоровий
/ Запис - відео + фото
/ Карта пам'яті - microSD 32 ГБ
/ Кількість викличних панелей - до 20 панелей
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5221D-S2 Black
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | IP-відеодомофон |
| Інтерфейси | |
| Тип під'єднання: | дротове / бездротове підключення |
| Бездротовий стандарт: | Wi-Fi |
| LAN: | 10/100 Мб/с |
| Екран і зображення | |
| Діагональ екрану: | 7" |
| Роздільна здатність екрану: | 1024 х 600 |
| Тип екрану: | TFT |
| Дисплей: | кольоровий |
| Живлення | |
| Потужність споживання: | 7 Вт |
| Живлення: | PoE / 12 В |
| Особливості | |
| Керування замком: | є |
| Інтерком: | є |
| Автовідповідач: | є |
| Режим прослуховування (аудіоняня): | є |
| MP3 рінгтони (реалтони): | є |
| PiP (картинка у картинці): | є |
| Функція загального виклику: | є |
| Відео та запис | |
| Запис: | відео + фото |
| Карта пам'яті: | microSD 32 ГБ |
| Сумісність і підключення | |
| Кількість відеопанелей: | 1 |
| Керування: | сенсорний екран |
| Тривожні входи: | 8 |
| Максимум внутрішніх моніторів: | 6 шт |
| Кількість викличних панелей: | до 20 панелей |
| Монтаж: | накладний |
| Розмова з відвідувачем: | гучний зв'язок |
| Сумісна ОС: | Windows / macOS / Linux / Android / iOS |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 800 г |
| Робоча температура: | -10°C - 55°C |
| Розміри: | 215 х 140 х 21 мм |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5221D-S2 Black
7 дюймів Wi-Fi відеодомофон Dahua DHI-VTH5221D-S2
Відеодомофон DHI-VTH5221D-S2 – це IP-домофон від компанії Dahua. Має систему накладного монтажу і оснащується Wi-Fi модулем, що спрощує процес монтажу, а також дозволяє стежити за тим, що відбувається на об'єкті в режимі реального часу. Вирізняється стильним дизайном, тому впишеться в будь-який інтер'єр приміщення житлового чи комерційного призначення.
Для перегляду всього, що відбувається, використовується 7-дюймовий дисплей із сенсорним керуванням, що забезпечує максимум комфорту. Є можливість підключення до 6 тривожних датчиків проводового зв'язку та до 8 бездротового, що дозволяє створити повноцінну систему захисту для об'єктів за доступною ціною. Є 1 реле-виконавчий пристрій для підключення додаткового обладнання.
Є можливість підключення картки пам'яті за збереження відео та фото у момент вашої відсутності. Наприклад, датчик руху може давати команду на знімок, який зберігається на карті пам'яті або відправляється до вас на смартфон. Максимальний обсяг картки пам'яті – 32 гігабайти.
Відеодомофон DHI-VTH5221D-S2 – це IP-домофон від компанії Dahua. Має систему накладного монтажу і оснащується Wi-Fi модулем, що спрощує процес монтажу, а також дозволяє стежити за тим, що відбувається на об'єкті в режимі реального часу. Вирізняється стильним дизайном, тому впишеться в будь-який інтер'єр приміщення житлового чи комерційного призначення.
Для перегляду всього, що відбувається, використовується 7-дюймовий дисплей із сенсорним керуванням, що забезпечує максимум комфорту. Є можливість підключення до 6 тривожних датчиків проводового зв'язку та до 8 бездротового, що дозволяє створити повноцінну систему захисту для об'єктів за доступною ціною. Є 1 реле-виконавчий пристрій для підключення додаткового обладнання.
Є можливість підключення картки пам'яті за збереження відео та фото у момент вашої відсутності. Наприклад, датчик руху може давати команду на знімок, який зберігається на карті пам'яті або відправляється до вас на смартфон. Максимальний обсяг картки пам'яті – 32 гігабайти.
Відгуки покупців про IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5221D-S2 Black