IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6351-TE1 Black
Артикул: 529955
Арт. 529955
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
6 750 ₴
Безкоштовна доставка
7
4
7
6 750 ₴
В наявності
6 750 ₴
В наявності
від 965 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 28.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - IP-відеодомофон
/ Тип під'єднання - дротове підключення
/ Діагональ екрану - 7"
/ Дисплей - кольоровий
/ Запис - відео + фото
/ Карта пам'яті - microSD 128 ГБ
/ Кількість викличних панелей - до 9 панелей
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6351-TE1 Black
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | IP-відеодомофон |
| Інтерфейси | |
| Тип під'єднання: | дротове підключення |
| LAN: | 10/100 Мб/с |
| Екран і зображення | |
| Діагональ екрану: | 7" |
| Роздільна здатність екрану: | 1024 х 600 |
| Тип екрану: | TFT |
| Дисплей: | кольоровий |
| Живлення | |
| Потужність споживання: | 5 Вт |
| Живлення: | PoE / 12 В |
| Особливості | |
| Вбудована пам'ять: | є |
| Керування замком: | є |
| Інтерком: | є |
| Квадратор: | є |
| Автовідповідач: | є |
| Режим прослуховування (аудіоняня): | є |
| MP3 рінгтони (реалтони): | є |
| Функція загального виклику: | є |
| Відео та запис | |
| Запис: | відео + фото |
| Карта пам'яті: | microSD 128 ГБ |
| Сумісність і підключення | |
| Кількість відеопанелей: | 1 |
| Керування: | сенсорний екран |
| Тривожні входи: | 8 |
| Максимум внутрішніх моніторів: | 6 шт |
| Кількість викличних панелей: | до 9 панелей |
| Монтаж: | накладний |
| Сумісність: | Hik-Connect |
| Розмова з відвідувачем: | гучний зв'язок |
| Сумісна ОС: | Windows / macOS / Linux / Android / iOS |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 340 г |
| Робоча температура: | -10°C - 50°C |
| Розміри: | 180 х 123 х 21 мм |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6351-TE1 Black
IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6351-TE1
IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6351-TE1 – це пристрій для організації надійного контролю доступу. Він оснащений 7-дюймовим сенсорним TFT-екраном з роздільною здатністю 1024?600. Корпус з алюмінієвою рамкою надає пристрою сучасного та стильного вигляду. Управління здійснюється через зручну мобільну програму Hik-Connect, що дозволяє приймати відеодзвінки, віддалено відкривати двері і стежити за відеоспостереження, що відбувається через камери.
Домофон не вимагає підключення до ПК – всі налаштування можна виконати прямо на сенсорному екрані за допомогою вбудованого майстра конфігурації. Вся інформація представлена ??лаконічно та зручно, що робить процес налаштування максимально швидким та простим. Пристрій підтримує голосові повідомлення на випадок, якщо користувач не може відповісти на дзвінок, забезпечуючи гнучкість спілкування.
За допомогою Hik-Connect ви завжди залишатиметеся на зв'язку, де б ви не знаходилися. Програма дозволяє легко керувати домофоном, отримувати сповіщення про вхідні дзвінки, а також переглядати відео в реальному часі.
IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6351-TE1 – це пристрій для організації надійного контролю доступу. Він оснащений 7-дюймовим сенсорним TFT-екраном з роздільною здатністю 1024?600. Корпус з алюмінієвою рамкою надає пристрою сучасного та стильного вигляду. Управління здійснюється через зручну мобільну програму Hik-Connect, що дозволяє приймати відеодзвінки, віддалено відкривати двері і стежити за відеоспостереження, що відбувається через камери.
Домофон не вимагає підключення до ПК – всі налаштування можна виконати прямо на сенсорному екрані за допомогою вбудованого майстра конфігурації. Вся інформація представлена ??лаконічно та зручно, що робить процес налаштування максимально швидким та простим. Пристрій підтримує голосові повідомлення на випадок, якщо користувач не може відповісти на дзвінок, забезпечуючи гнучкість спілкування.
За допомогою Hik-Connect ви завжди залишатиметеся на зв'язку, де б ви не знаходилися. Програма дозволяє легко керувати домофоном, отримувати сповіщення про вхідні дзвінки, а також переглядати відео в реальному часі.
Відгуки покупців про IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6351-TE1 Black