IP-виклична панель Hikvision DS-KV8113-WME1(C)/Flush/Europe BV
Артикул: 536266
Арт. 536266
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
8 010 ₴
Безкоштовна доставка
15
10
10
8 010 ₴
В наявності
8 010 ₴
В наявності
від 534 ₴ / міс
15
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип панелі - відео + аудіо
/ Тип камери - кольорові
/ Роздільна здатність відео - 1920х1080
/ Кількість абонентів - 1
/ Двосторонній аудіозв'язок - є
/ Wi-Fi - з Wi-Fi
/ Клас захисту - IP65
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики IP-виклична панель Hikvision DS-KV8113-WME1(C)/Flush/Europe BV
| Тип | |
|---|---|
| Тип панелі: | відео + аудіо |
| Тип пристрою: | виклична панель |
| Відео та камера | |
| Тип камери: | кольорові |
| Кут огляду (гориз./верт.): | 124°/75° |
| ІЧ-підсвітка: | 3 м |
| Роздільна здатність відео: | 1920х1080 |
| Аудіо та зв'язок | |
| Тип під'єднання: | дротові + бездротові |
| Кількість абонентів: | 1 |
| Двосторонній аудіозв'язок: | є |
| Wi-Fi: | з Wi-Fi |
| Ethernet: | 100 Мбіт/с |
| Електроживлення та робота | |
| Реле: | є |
| Живлення: | DC 12 В |
| Робоча температура: | -40°C – +53°C |
| Захист та монтаж | |
| Клас захисту: | IP65 |
| Тип встановлення: | врізний |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | сріблястий з чорним |
| Розміри: | 174х91х29 мм |
| Матеріал корпусу: | метал |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про IP-виклична панель Hikvision DS-KV8113-WME1(C)/Flush/Europe BV
Підтримка Wi-Fi, зручне налаштування та відсутність необхідності проведення. Підтримка конфігурації веб. Алюмінієвий сплав, приємний промисловий дизайн, IP65, IK08, 3 вбудовані індикатори. Внутрішній зчитувач карток Mifare, 1-канальна станція контролю. Придушення шуму та придушення луни. 2-мегапіксельна HD-камера з ІЧ-підсвічуванням. Живлення стандартний PoE/12 В постійного струму.
Відгуки покупців про IP-виклична панель Hikvision DS-KV8113-WME1(C)/Flush/Europe BV