Кавомашина Cecotec Cremmaet Compactccino Connected (CCTC-01460)
Артикул: 559033
Арт. 559033
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
19 999 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
15
12
15
19 999 ₴
В наявності
19 999 ₴
В наявності
від 1 334 ₴ / міс
15
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
12
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип використовуваної кави - зернова
/ Приготування молочних напоїв - автоматичне
/ Тиск помпи - 19 бар
/ Резервуар для води - 1.1 л
/ Потужність - 1350 Вт
/ Кількість фільтрів - 1 фільтр
/ Керування - сенсорне
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кавомашина Cecotec Cremmaet Compactccino Connected (CCTC-01460)
| Параметри приготування кави | |
|---|---|
| Тип використовуваної кави: | зернова |
| Вбудована кавомолка: | є |
| Приготування молочних напоїв: | автоматичне |
| Кількість запрограмованих напоїв: | 30 шт |
| Одночасне приготування чашок: | 1 |
| Регулювання мелення: | є |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | окремостояча |
| Тиск помпи: | 19 бар |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Резервуар для води: | 1.1 л |
| Потужність: | 1350 Вт |
| Кількість фільтрів: | 1 фільтр |
| Приготування напоїв: | еспресо, американо, капучино, лате, гаряча вода, молоко |
| Керування | |
| Віддалене керування: | відсутнє |
| Керування: | сенсорне |
| Особливості | |
| Протикрапельний механізм: | відсутній |
| Система самоочищення: | є |
| Підігрів чашок: | відсутній |
| Подача гарячої води: | є |
| Знімна варильна група: | відсутня |
| Автоматичне відключення: | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки: | відсутнє |
| Програмування фізичних показників | |
| Можливість програмування: | є |
| Програмування температури напою: | відсутнє |
| Програмування жорсткості води: | відсутнє |
| Програмування обсягу порції: | є |
| Програмування міцності кави: | є |
| Додатково | |
| Використовувані технології: | Thermoblock |
| Комплектація | |
| Комплектація: | кофемашина, контейнер для молока, посібник користувача |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір корпусу: | чорний |
| Розміри: | 19 x 40 x 32 см |
| Вага: | 7.9 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кавомашина Cecotec Cremmaet Compactccino Connected (CCTC-01460)
Сучасна та багатофункціональна кавоварка CECOTEC Cremmaet Compactccino Connected створена спеціально для того, щоб радувати Вас лучимо каву кожен день. За допомогою продуманої та ергономічної конструкції, а також 5 рівнях помелу зерен дозволяє приготувати американо, капучино або будь-який інший кавовий напій досить швидко та якісно.
Сучасний та продуманий дизайн
Можливість приготування до 30 різновидів кавових напоїв
Зручний сенсорний дисплей
Резервуаром для молока ємністю 400 мл
Дозатор кави з регулюванням до 14 см
Система Thermoblock
Ваш особистий домашній барист
Приготуйте до 30 сортів напоїв зі свіжомеленою кавою, як гарячих, так і холодних, щоб насолодитися справжнім смаком у кожній чашці і найкомфортнішим і найпростішим способом.
Віддалене управління через додаток
Підключіться до кавоварки із додатка Cecotec для смартфона, виберіть ідеальний рецепт або приготуйте повністю персоналізовану каву, щоб вона була свіжоприготовлена саме тоді, коли Вам потрібно.
Зручний сенсорний екран
Кавоварка оснащена сенсорним TFT-екраном, який дозволяє вам взаємодіяти з меню або готувати їх з міцністю кави, яка вам подобається найбільше. Збережіть бажані налаштування та насолоджуйтесь улюбленою кавою одним дотиком.
Система Thermoblock
Завдяки системі Thermoblock кавомашина Cecotec забезпечує швидке нагрівання і дозволяє приготувати свіжомелену каву всього за кілька секунд.
Унікальний крем та аромат
Приготуйте ідеальну каву завдяки насосу з тиском в 19 бар, який витягує найкращі смаки та аромати з кави.
Прекрасна кава з м’якою пінкою
Порадуйте себе чудовою, м’якою та густою пінкою, приготовленою за ідеальної температури. Наповніть резервуар об’ємом 400 мл молоком, виберіть ідеальний рецепт і насолоджуйтесь кожним ковтком у повній мірі.
Спробуйте холодну каву
У кавоварці є кілька вбудованих рецептів холодних кавових напоїв, так що ви зможете отримати задоволення від приготування холодної кави максимально легко та швидко.
Свіжомолота кава
Насолоджуйтесь найавтентичнішим смаком завдяки герметичному резервуару для зернової кави ємністю 150 грам, що зберігає весь аромат, а 5 рівнів помелу дозволяють досягти індивідуальної текстури для кожного сорту кави.
Знімний резервуар для води
Готуйте каву щодня завдяки резервуару для води об’ємом 1,1 л без потреби постійно поповнювати її. Крім того, його знімна конструкція дозволяє легко наповнювати та чистити без жодних зусиль.
Продумано до дрібниць
Виберіть потрібний для вас напій з 30 запропонованих та відрегулюйте подачу кави, щоб розмістити чашку або склянку, яка найкраще підходить до вибраного кавового напою.
Легке та просте обслуговування
Кавоварка оснащена системою самоочищення, завдяки чому її канали завжди залишаються такими ж чистими, як першого дня. Крім того, резервуар для відходів є знімним, тому його обслуговування не забирає багато часу.
Автоматичне вимкнення
Забудьте про турботи завдяки системі автоматичного відключення, яка не лише забезпечує високий комфорт, а й знижує споживання енергії.
Сучасний та продуманий дизайн
Можливість приготування до 30 різновидів кавових напоїв
Зручний сенсорний дисплей
Резервуаром для молока ємністю 400 мл
Дозатор кави з регулюванням до 14 см
Система Thermoblock
Ваш особистий домашній барист
Приготуйте до 30 сортів напоїв зі свіжомеленою кавою, як гарячих, так і холодних, щоб насолодитися справжнім смаком у кожній чашці і найкомфортнішим і найпростішим способом.
Віддалене управління через додаток
Підключіться до кавоварки із додатка Cecotec для смартфона, виберіть ідеальний рецепт або приготуйте повністю персоналізовану каву, щоб вона була свіжоприготовлена саме тоді, коли Вам потрібно.
Зручний сенсорний екран
Кавоварка оснащена сенсорним TFT-екраном, який дозволяє вам взаємодіяти з меню або готувати їх з міцністю кави, яка вам подобається найбільше. Збережіть бажані налаштування та насолоджуйтесь улюбленою кавою одним дотиком.
Система Thermoblock
Завдяки системі Thermoblock кавомашина Cecotec забезпечує швидке нагрівання і дозволяє приготувати свіжомелену каву всього за кілька секунд.
Унікальний крем та аромат
Приготуйте ідеальну каву завдяки насосу з тиском в 19 бар, який витягує найкращі смаки та аромати з кави.
Прекрасна кава з м’якою пінкою
Порадуйте себе чудовою, м’якою та густою пінкою, приготовленою за ідеальної температури. Наповніть резервуар об’ємом 400 мл молоком, виберіть ідеальний рецепт і насолоджуйтесь кожним ковтком у повній мірі.
Спробуйте холодну каву
У кавоварці є кілька вбудованих рецептів холодних кавових напоїв, так що ви зможете отримати задоволення від приготування холодної кави максимально легко та швидко.
Свіжомолота кава
Насолоджуйтесь найавтентичнішим смаком завдяки герметичному резервуару для зернової кави ємністю 150 грам, що зберігає весь аромат, а 5 рівнів помелу дозволяють досягти індивідуальної текстури для кожного сорту кави.
Знімний резервуар для води
Готуйте каву щодня завдяки резервуару для води об’ємом 1,1 л без потреби постійно поповнювати її. Крім того, його знімна конструкція дозволяє легко наповнювати та чистити без жодних зусиль.
Продумано до дрібниць
Виберіть потрібний для вас напій з 30 запропонованих та відрегулюйте подачу кави, щоб розмістити чашку або склянку, яка найкраще підходить до вибраного кавового напою.
Легке та просте обслуговування
Кавоварка оснащена системою самоочищення, завдяки чому її канали завжди залишаються такими ж чистими, як першого дня. Крім того, резервуар для відходів є знімним, тому його обслуговування не забирає багато часу.
Автоматичне вимкнення
Забудьте про турботи завдяки системі автоматичного відключення, яка не лише забезпечує високий комфорт, а й знижує споживання енергії.
Відгуки покупців про Кавомашина Cecotec Cremmaet Compactccino Connected (CCTC-01460)