Кавомашина Krups Coffee Crush Experience SA403BE0
Безкоштовна доставка
Очікувана дата надходження 07.04.26
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Параметри приготування кави | |
|---|---|
| Тип використовуваної кави: | зернова / мелена |
| Вбудована кавомолка: | є |
| Приготування молочних напоїв: | ручне |
| Кількість запрограмованих напоїв: | 4 шт |
| Одночасне приготування чашок: | 1 |
| Регулювання мелення: | є |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | окремостояча |
| Тиск помпи: | 15 бар |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Резервуар для води: | 1.8 л |
| Потужність: | 1150 Вт |
| Кількість фільтрів: | 1 фільтр |
| Приготування напоїв: | еспресо, лунго, фільтр-кава, колд брю |
| Керування | |
| Віддалене керування: | відсутнє |
| Керування: | сенсорне |
| Особливості | |
| Система самоочищення: | є |
| Підігрів чашок: | відсутній |
| Подача гарячої води: | є |
| Знімна варильна група: | відсутня |
| Автоматичне відключення: | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки: | відсутнє |
| Програмування фізичних показників | |
| Можливість програмування: | є |
| Програмування температури напою: | є |
| Програмування жорсткості води: | є |
| Програмування обсягу порції: | є |
| Програмування міцності кави: | є |
| Додатково | |
| Використовувані технології: | Cold Brew Aroma |
| Комплектація | |
| Комплектація: | кавомашина, інструкція, гарантійний талон |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір корпусу: | нержавіюча сталь із чорним |
| Розміри: | 29.5 х 15 х 36 см |
| Вага: | 4 кг |

Відкривати всі аромати свіжозмеленої кави ще ніколи не було так просто з Krups Coffee Crush Experience SA403BE0. Приблизно на 50% компактніша за класичну кавомашину, її можна розмістити де завгодно. Створюйте ідеальний еспресо одним натисканням. Готуйте колд-брю, фільтр-каву, капучино та багато іншого з легким налаштуванням інтенсивності й температури. Насолоджуйтеся простим та зручним видаленням кавової гущі після кожного циклу приготування.

Смак свіжозмеленої кави та надзвичайна компакність
Насолоджуйтесь ідеально приготовленою кавою, насиченою ароматом, завдяки тиску 15 бар. Ультратонка ширина 15 см — приблизно на 50% компактніша, ніж класична кавомашина bean-to-cup.

Кава одним дотиком
Насичена кава зі свіжозмелених зерен лише одним натисканням (помел — трамбування — заварювання автоматично).

Ідеальний результат та простота налаштування
Ідеальний результат із легким налаштуванням міцності кави, а також можливість приготування безкофеїнових напоїв із меленої кави

Перехід на мелену каву
Обирайте з трьох рівнів помелу, від грубого до надтонкого, для ідеального результату незалежно від рецепта. Просто засипте мелену каву у відповідний відсік — ідеально для поціновувачів безкофеїнової кави.

Розмаїття кавових напоїв
Виходьте за межі еспресо та лунго з винятковими напоями — колд-брю, фільтр-кава, капучино, гаряча вода для чаю та багато іншого.

Простота очищення
Просто викиньте використану кавову гущу після кожного циклу заварювання — і кавомашина готова до наступної чашки.

Ремонтопридатність протягом 15 років
Рекомендуємо ремонтувати ваш продукт у мережі з 6200 сервісних центрів по всьому світу, щоб він служив якомога довше.

Відгуки покупців про Кавомашина Krups Coffee Crush Experience SA403BE0