Кавомашина Krups Intensity Milk EA5028E0
Артикул: 606000
Арт. 606000
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
16 999 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
17
9
15
16 999 ₴
В наявності
16 999 ₴
В наявності
від 1 000 ₴ / міс
17
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
9
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип використовуваної кави - зернова
/ Приготування молочних напоїв - автоматичне
/ Тиск помпи - 15 бар
/ Резервуар для води - 1.7 л
/ Потужність - 1450 Вт
/ Кількість фільтрів - 1 фільтр
/ Керування - механічне
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кавомашина Krups Intensity Milk EA5028E0
| Параметри приготування кави | |
|---|---|
| Тип використовуваної кави: | зернова |
| Вбудована кавомолка: | є |
| Приготування молочних напоїв: | автоматичне |
| Кількість запрограмованих напоїв: | 5 шт |
| Одночасне приготування чашок: | 1-2 |
| Регулювання мелення: | є |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | окремостояча |
| Тиск помпи: | 15 бар |
| Дисплей: | без дисплея |
| Резервуар для води: | 1.7 л |
| Потужність: | 1450 Вт |
| Кількість фільтрів: | 1 фільтр |
| Приготування напоїв: | рістрето, еспресо, лунго, фільтр-кава, капучіно |
| Керування | |
| Віддалене керування: | відсутнє |
| Керування: | механічне |
| Особливості | |
| Протикрапельний механізм: | відсутній |
| Система самоочищення: | є |
| Підігрів чашок: | відсутній |
| Подача гарячої води: | є |
| Знімна варильна група: | відсутня |
| Автоматичне відключення: | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки: | відсутнє |
| Програмування фізичних показників | |
| Можливість програмування: | є |
| Програмування температури напою: | є |
| Програмування жорсткості води: | є |
| Програмування обсягу порції: | є |
| Програмування міцності кави: | є |
| Додатково | |
| Додатково: | очищення молочної системи, функція регулювання густоти пінки |
| Використовувані технології: | Quattro Force, Milk Maestro Technology |
| Комплектація | |
| Комплектація: | кавомашина, ємність для вспінювання молока, пакетик для видалення накипу, таблетки для чищення 2 шт, інструкція, гарантійний талон |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір корпусу: | чорний |
| Розміри: | 47.3 х 29.7 х 39.1 см |
| Вага: | 7.3 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кавомашина Krups Intensity Milk EA5028E0
Створена для смаку, розроблена для зручності. Автоматична кавомашина Krups Intensity Milk EA5028E0 з технологією Milk Maestro — готує ідеальну каву та молочні напої простим поворотом регулятора. Забезпечує ідеальну, регульовану молочну піну для результатів як у баристи, а також має 100% автоматичне очищення.
5 напоїв
Почніть зі свіжозмелених зерен і насолоджуйтеся ідеальним рістрето, еспресо, лунго, фільтр-кавою та капучино.
Простота використання
Прямий вибір напоїв і легкий доступ до налаштувань через інтуїтивний інтерфейс.
Регульована молочна пінка
Легко налаштовуйте молочну піну — від легкої до густої — простим поворотом регулятора піни.
Результат як у баристи
Технологія Milk Maestro забезпечує молочну піну бариста-рівня щоразу.
100% автоматичне очищення
Завжди чиста завдяки автоматичному глибокому очищенню — без розбирання і лише з однією таблеткою для очищення.
Функція подвійної чашки
Готуйте дві кави одночасно — ідеально для спільного використання.
Компактний розмір
Компактний та елегантний дизайн ідеально підходить для будь-якої кухні.
Ремонтопридатність 15 років
Завдяки справедливій ціні та мережі з 6200 сервісних центрів у всьому світі ми рекомендуємо ремонтувати ваш продукт — це дозволяє продовжити його термін служби.
5 напоїв
Почніть зі свіжозмелених зерен і насолоджуйтеся ідеальним рістрето, еспресо, лунго, фільтр-кавою та капучино.
Простота використання
Прямий вибір напоїв і легкий доступ до налаштувань через інтуїтивний інтерфейс.
Регульована молочна пінка
Легко налаштовуйте молочну піну — від легкої до густої — простим поворотом регулятора піни.
Результат як у баристи
Технологія Milk Maestro забезпечує молочну піну бариста-рівня щоразу.
100% автоматичне очищення
Завжди чиста завдяки автоматичному глибокому очищенню — без розбирання і лише з однією таблеткою для очищення.
Функція подвійної чашки
Готуйте дві кави одночасно — ідеально для спільного використання.
Компактний розмір
Компактний та елегантний дизайн ідеально підходить для будь-якої кухні.
Ремонтопридатність 15 років
Завдяки справедливій ціні та мережі з 6200 сервісних центрів у всьому світі ми рекомендуємо ремонтувати ваш продукт — це дозволяє продовжити його термін служби.
Відгуки покупців про Кавомашина Krups Intensity Milk EA5028E0