Кавомашина Nivona Nivo 8112
Артикул: 608924
Арт. 608924
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
57 499 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
3
4
57 499 ₴
В наявності
57 499 ₴
В наявності
від 14 375 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип використовуваної кави - зернова / мелена
/ Приготування молочних напоїв - автоматичне
/ Тиск помпи - 15 бар
/ Резервуар для води - 1.8 л
/ Потужність - 1455 Вт
/ Кількість фільтрів - 1 фільтр
/ Керування - сенсорне
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кавомашина Nivona Nivo 8112
| Параметри приготування кави | |
|---|---|
| Тип використовуваної кави: | зернова / мелена |
| Вбудована кавомолка: | є |
| Приготування молочних напоїв: | автоматичне |
| Кількість запрограмованих напоїв: | 8 шт |
| Одночасне приготування чашок: | 1-2 |
| Регулювання мелення: | є |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | окремостояча |
| Тиск помпи: | 15 бар |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Резервуар для води: | 1.8 л |
| Потужність: | 1455 Вт |
| Кількість фільтрів: | 1 фільтр |
| Приготування напоїв: | американо, гаряча вода, гаряче молоко піною, капучино, кава, латте, латте макіато, еспресо, еспресо лунго, холодні напої |
| Керування | |
| Віддалене керування: | є |
| Керування: | сенсорне |
| Особливості | |
| Протикрапельний механізм: | є |
| Система самоочищення: | є |
| Підігрів чашок: | відсутній |
| Подача гарячої води: | є |
| Знімна варильна група: | є |
| Автоматичне відключення: | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки: | відсутнє |
| Програмування фізичних показників | |
| Можливість програмування: | є |
| Програмування температури напою: | є |
| Програмування жорсткості води: | є |
| Програмування обсягу порції: | є |
| Програмування міцності кави: | є |
| Додатково | |
| Додатково: | приготування двох молочних напоїв одночасно |
| Використовувані технології: | Aroma Balance, Chilled Brew, RomaticaPlus |
| Комплектація | |
| Комплектація: | кавомашина, таблетки для очищення від кавових масел, трубочка капучинатора, лакмус для визначення жорсткості води, ложечка для меленої кави, коліщатка для пересування, фільтр для води claris, знімний контейнер для води, контейнер для кавових зерен, знімни |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір корпусу: | білий |
| Розміри: | 48 х 24 х 34 см |
| Вага: | 9.8 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кавомашина Nivona Nivo 8112
Автоматична кавомашина NIVONA NIVO 8112 — це поєднання сучасного дизайну та розширених можливостей налаштування напоїв. NIVO 8112 орієнтована на точну екстракцію та стабільний результат у кожній чашці.
Оновлений заварювальний блок RomaticaPlus забезпечує глибоке розкриття смаку зерна. Система Aroma Balance з 5 профілями дозволяє керувати параметрами екстракції та отримувати різні смакові відтінки: від м’яких до більш насичених.
Великий кольоровий дисплей та зручне механічне керування відкривають можливості простого та гнучкого налаштування:
міцності кави (5 рівнів);
температури (3 рівні);
об?єму (від 20 до 240 мл).
Також модель підтримує функцію My Coffee, яка дозволяє зберігати до 9 власних кавових рецептів.
Капучинатор OneTouch DuoPlus дозволяє готувати дві порції кавових напоїв одночасно, формуючи оксамитову та густу пінку. Функція Cappuccino Connoisseur дозволяє змінювати порядок подачі кави та молока, а Americano Connoisseur — обирати послідовність подачі води та еспресо.
Модель підтримує технологію Chilled Brew — абсолютно новий спосіб заварювання охолодженої кави. Так само смачно, як і Cold Brew, але без необхідності годинами чекати бажаний напій.
Оновлений заварювальний блок RomaticaPlus забезпечує глибоке розкриття смаку зерна. Система Aroma Balance з 5 профілями дозволяє керувати параметрами екстракції та отримувати різні смакові відтінки: від м’яких до більш насичених.
Великий кольоровий дисплей та зручне механічне керування відкривають можливості простого та гнучкого налаштування:
міцності кави (5 рівнів);
температури (3 рівні);
об?єму (від 20 до 240 мл).
Також модель підтримує функцію My Coffee, яка дозволяє зберігати до 9 власних кавових рецептів.
Капучинатор OneTouch DuoPlus дозволяє готувати дві порції кавових напоїв одночасно, формуючи оксамитову та густу пінку. Функція Cappuccino Connoisseur дозволяє змінювати порядок подачі кави та молока, а Americano Connoisseur — обирати послідовність подачі води та еспресо.
Модель підтримує технологію Chilled Brew — абсолютно новий спосіб заварювання охолодженої кави. Так само смачно, як і Cold Brew, але без необхідності годинами чекати бажаний напій.
Відгуки покупців про Кавомашина Nivona Nivo 8112