Кавомашина Sencor SES 8000BK
Артикул: 592415
Арт. 592415
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
18 845 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
6
18 845 ₴
В наявності
18 845 ₴
В наявності
від 3 141 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип використовуваної кави - зернова
/ Приготування молочних напоїв - автоматичне
/ Тиск помпи - 20 бар
/ Резервуар для води - 1.5 л
/ Потужність - 1350 Вт
/ Керування - сенсорне
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кавомашина Sencor SES 8000BK
| Параметри приготування кави | |
|---|---|
| Тип використовуваної кави: | зернова |
| Вбудована кавомолка: | є |
| Приготування молочних напоїв: | автоматичне |
| Одночасне приготування чашок: | 1 |
| Регулювання мелення: | є |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | окремостояча |
| Тиск помпи: | 20 бар |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Резервуар для води: | 1.5 л |
| Потужність: | 1350 Вт |
| Приготування напоїв: | лате, капучино, еспресо, лунго, гаряча вода, американо, чай |
| Керування | |
| Віддалене керування: | відсутнє |
| Керування: | сенсорне |
| Особливості | |
| Протикрапельний механізм: | відсутній |
| Система самоочищення: | відсутня |
| Підігрів чашок: | відсутній |
| Подача гарячої води: | є |
| Знімна варильна група: | відсутня |
| Автоматичне відключення: | відсутнє |
| Регулювання висоти дозатора/підставки: | відсутнє |
| Програмування фізичних показників | |
| Можливість програмування: | відсутня |
| Програмування температури напою: | відсутнє |
| Програмування жорсткості води: | відсутнє |
| Програмування обсягу порції: | є |
| Програмування міцності кави: | відсутнє |
| Додатково | |
| Додатково: | автоматичне очищення накипу |
| Комплектація | |
| Комплектація: | кавомашина, інструкція, гарантійний талон |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | сірий |
| Розміри: | 43.5 х 19 х 32 см |
| Вага: | 8.7 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кавомашина Sencor SES 8000BK
Світлодіодна панель із сенсорними кнопками забезпечує простоту керування
Тонкий і компактний розмір: 188 мм
Тиск насоса 20 бар для приготування чудової кави
Смачний лате та вершковий капучино з молочною мікропіною всього одним натисканням кнопки
Контейнер для молока об’ємом 750 мл
Перша крапля улюбленої кави всього за 40 с
Запуск програм «Еспресо», «Лунго» тощо одним дотиком
Функція гарячої води для заварювання американо або чаю
Кавомолка з нержавіючої сталі для точного помелу
15 рівнів помелу задовольнять будь-які очікування
Знімний резервуар для води об’ємом 1,5 літра завжди забезпечить вас свіжою водою для приготування смачної кави
Система нагріву Thermoblock забезпечує оптимальну температуру води
Регульоване дозування кави
Система попереднього пропарювання для більш насиченого смаку кави
Функція запам’ятовування розміру кавової чашки
Підсвічування чашки
Сигнал поповнення резервуара для води
Сигнал поповнення кавових зерен
Сигнал про порожній контейнер для відходів
Індикатор необхідності очищення від накипу
Програма очищення від накипу
Тонкий і компактний розмір: 188 мм
Тиск насоса 20 бар для приготування чудової кави
Смачний лате та вершковий капучино з молочною мікропіною всього одним натисканням кнопки
Контейнер для молока об’ємом 750 мл
Перша крапля улюбленої кави всього за 40 с
Запуск програм «Еспресо», «Лунго» тощо одним дотиком
Функція гарячої води для заварювання американо або чаю
Кавомолка з нержавіючої сталі для точного помелу
15 рівнів помелу задовольнять будь-які очікування
Знімний резервуар для води об’ємом 1,5 літра завжди забезпечить вас свіжою водою для приготування смачної кави
Система нагріву Thermoblock забезпечує оптимальну температуру води
Регульоване дозування кави
Система попереднього пропарювання для більш насиченого смаку кави
Функція запам’ятовування розміру кавової чашки
Підсвічування чашки
Сигнал поповнення резервуара для води
Сигнал поповнення кавових зерен
Сигнал про порожній контейнер для відходів
Індикатор необхідності очищення від накипу
Програма очищення від накипу
Відгуки покупців про Кавомашина Sencor SES 8000BK