Кавоварка Ariete 1337 BL
Артикул: 603025
Арт. 603025
-15%
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
6
3
6
В наявності
В наявності
від 1 134 ₴ / міс
6
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - ріжкова
/ Тип використовуваної кави - мелена кава, чалди
/ Резервуар для води - 0.9
/ Керування - механическое
/ Протикрапельна система - є
/ Приготування молочних напоїв - ручне (панарелло)
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кавоварка Ariete 1337 BL
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | ріжкова |
| Основнi характеристики | |
| Споживана потужність: | 900 Вт |
| Тип використовуваної кави: | мелена кава, чалди |
| Резервуар для води: | 0.9 |
| Керування: | механическое |
| Кількість чашок готового напою: | 2 |
| Автоматичне приготування напоїв: | еспресо |
| Тип фільтра: | багаторазовий |
| Конструктивні особливості | |
| Протикрапельна система: | є |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави: | є |
| Дисплей: | без дисплея |
| Контейнер для меленої кави: | є |
| Знімний блок для заварювання: | є |
| Ємність для молока: | є |
| Місце під фільтр для води: | є |
| Особливості | |
| Автоматичне відключення: | є |
| Регулювання міцності кави: | є |
| Приготування молочних напоїв: | ручне (панарелло) |
| Фізичні характеристики | |
| Материал корпусу: | пластик |
| Матеріал кавника: | скло |
| Вага: | 3.69 кг |
| Колір корпусу: | білий з блакитним |
| Розміри: | 23 x 28 x 31 см |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | кавоварка, інструкція, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кавоварка Ariete 1337 BL
Ariete Vintage Espresso — це кавоварка з елегантним і вишуканим дизайном, яка оснащена новітніми технологіями для меленої кави або капсул ESE. Алюмінієвий бойлер потужністю 900 Вт і насос тиску 15 бар гарантують насичений кремовий еспресо з інтенсивним і ароматним ароматом. Максимальна зручність завдяки знімному піддону з нержавіючої сталі та знімному резервуару об’ємом 0,9 л для легкого наповнення. Апарат Maxi-Cappuccino — ідеальний союзник для приготування молочної піни в ідеальному поєднанні з італійським еспресо. Ariete 1389 Vintage має інтелектуальний пристрій очікування, який вимикає живлення після 30 хвилин бездіяльності. Ariete виробляє знакові та функціональні продукти: Vintage Line поєднує в собі італійський дизайн із простотою використання, що є відмінною рисою Ariete, лідера продуктів для сніданку.
З її допомогою ви зможете приготувати ароматне капучино. Для цього пристрій оснастили пристосуванням Thermocreamer. Просто заповніть ємність молоком, опустіть у неї насадку панарело та ввімкніть подачу пари. Пінку, яка у вас вийде, додайте до кави. Кавоварка має потужність 900 Вт, що дозволяє приготувати напій швидко. Резервуар для води вміщає 0,9 л. Кавоварка має тримач з двома кавовими фільтрами: для двох ложок кави, для однієї ложки кави/чалд. Якщо ви хочете готувати смачну каву просто та швидко, вам сподобається ця модель.
Доглядати за кавоваркою дуже просто - вона має знімний піддон для крапель, який потрібно час від часу спорожняти. Завдяки цій особливості поверхня столу, на якому ви розмістили кавоварку, завжди буде залишатися чистою. Ця модель важить усього 3.69 кг, тому, якщо дуже любите каву, зможете взяти її із собою на дачу. Тепер ви зможете пити каву, коли забажаєте!
З її допомогою ви зможете приготувати ароматне капучино. Для цього пристрій оснастили пристосуванням Thermocreamer. Просто заповніть ємність молоком, опустіть у неї насадку панарело та ввімкніть подачу пари. Пінку, яка у вас вийде, додайте до кави. Кавоварка має потужність 900 Вт, що дозволяє приготувати напій швидко. Резервуар для води вміщає 0,9 л. Кавоварка має тримач з двома кавовими фільтрами: для двох ложок кави, для однієї ложки кави/чалд. Якщо ви хочете готувати смачну каву просто та швидко, вам сподобається ця модель.
Доглядати за кавоваркою дуже просто - вона має знімний піддон для крапель, який потрібно час від часу спорожняти. Завдяки цій особливості поверхня столу, на якому ви розмістили кавоварку, завжди буде залишатися чистою. Ця модель важить усього 3.69 кг, тому, якщо дуже любите каву, зможете взяти її із собою на дачу. Тепер ви зможете пити каву, коли забажаєте!
Відгуки покупців про Кавоварка Ariete 1337 BL