Комп`ютерний стіл OfficePro ODM270DW
Артикул: 590601
Арт. 590601
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 01.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комп`ютерний стіл OfficePro ODM270DW
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип: | комп'ютерний |
| Форма: | лінійний |
| Фізичні характеристики | |
| Ширина: | 710 мм |
| Глибина: | 400 мм |
| Висота: | 710-1060 мм |
| Матеріал стільниці: | ДСП |
| Матеріал рами: | сталь |
| Колір: | темне дерево та чорний |
| Додатково | |
| Регулятор висоти: | є |
| Наявність коліс: | є |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комп`ютерний стіл OfficePro ODM270DW
OfficePro ODM270 — це компактний приставний стіл з регулюванням висоти, створений для зручної роботи з ноутбуком або письмових завдань у будь-якому просторі. Завдяки вбудованому в ніжку газліфту висота столу легко та плавно регулюється в діапазоні від 710 до 1060 мм, без ривків і зайвих зусиль.
Приховані коліщатка забезпечують мобільність і дозволяють без проблем під’їжджати під ліжко, диван чи крісло, роблячи стіл максимально зручним для використання у вітальні або спальні. Робоча поверхня з ДСП з меламіновим покриттям розміром 710х400 мм і товщиною 16 мм витримує навантаження до 8 кг, що ідеально підходить для ноутбука, книги або аксесуарів.
Закруглені кути підвищують безпеку та комфорт у щоденному використанні, а можливість роботи стоячи допомагає зменшити навантаження на спину та урізноманітнити робочий процес.
OfficePro ODM270 — практичне, легке й ергономічне рішення для коротких робочих сесій або відпочинку з ноутбуком.
Приховані коліщатка забезпечують мобільність і дозволяють без проблем під’їжджати під ліжко, диван чи крісло, роблячи стіл максимально зручним для використання у вітальні або спальні. Робоча поверхня з ДСП з меламіновим покриттям розміром 710х400 мм і товщиною 16 мм витримує навантаження до 8 кг, що ідеально підходить для ноутбука, книги або аксесуарів.
Закруглені кути підвищують безпеку та комфорт у щоденному використанні, а можливість роботи стоячи допомагає зменшити навантаження на спину та урізноманітнити робочий процес.
OfficePro ODM270 — практичне, легке й ергономічне рішення для коротких робочих сесій або відпочинку з ноутбуком.
Відгуки покупців про Комп`ютерний стіл OfficePro ODM270DW