Комутатор Cisco Business CBS350-48FP-4G-EU
Артикул: 600001
Арт. 600001
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
80 863 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
80 863 ₴
В наявності
80 863 ₴
В наявності
від 26 955 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 52 порти
/ Тип - керований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 48 портів
/ Рівень управління - L3
/ Форм-фактор - настільний + стійковий
/ Максимальна швидкість LAN портів - 1 Гбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 60 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор Cisco Business CBS350-48FP-4G-EU
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 52 порти |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 48 |
| SFP+: | 4 |
| USB: | 1 |
| Консольний порт: | є |
| Тип | |
| Тип: | керований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 48 портів |
| Бюджет PoE: | До 740 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / є / ні |
| Керування | |
| Рівень управління: | L3 |
| Додатково | |
| Можливість монтажу у стійку: | є |
| Максимальне енергоспоживання: | 859.5 Вт |
| Стекування: | так |
| Тип охолодження: | активне |
| Форм-фактор: | настільний + стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 1 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 445 х 44 х 350 мм |
| Вага: | 5820 г |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, кабель живлення, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор Cisco Business CBS350-48FP-4G-EU
Комутатори Cisco Business серії 350, що входять до лінійки мережевих рішень Cisco Business, – це портфоліо доступних керованих комутаторів, які є критично важливим елементом для будь-якої мережі малого офісу.
Інтуїтивно зрозуміла панель інструментів спрощує налаштування мережі, а розширені функції прискорюють цифрову трансформацію, тоді як всеосяжна безпека захищає критично важливі для бізнесу транзакції.
Комутатори Cisco Business серії 350 забезпечують ідеальне поєднання доступності та можливостей для малого офісу та допомагають створити більш ефективну та краще підключену робочу силу. Якщо вашому бізнесу потрібні розширені мережеві функції та безпека для цифрової трансформації, але вартість все ще є головним фактором, ви готові до комутаторів Cisco Business серії 350.
Інтуїтивно зрозуміла панель інструментів спрощує налаштування мережі, а розширені функції прискорюють цифрову трансформацію, тоді як всеосяжна безпека захищає критично важливі для бізнесу транзакції.
Комутатори Cisco Business серії 350 забезпечують ідеальне поєднання доступності та можливостей для малого офісу та допомагають створити більш ефективну та краще підключену робочу силу. Якщо вашому бізнесу потрібні розширені мережеві функції та безпека для цифрової трансформації, але вартість все ще є головним фактором, ви готові до комутаторів Cisco Business серії 350.
Відгуки покупців про Комутатор Cisco Business CBS350-48FP-4G-EU