Комутатор Cisco Catalyst C1000-48FP-4X-L
Артикул: 600083
Арт. 600083
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
434 318 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
434 318 ₴
В наявності
434 318 ₴
В наявності
від 144 773 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 52 порти
/ Тип - керований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 48 портів
/ Рівень управління - L2
/ Форм-фактор - настільний + стійковий
/ Максимальна швидкість LAN портів - 1 Гбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 60 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор Cisco Catalyst C1000-48FP-4X-L
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 52 порти |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 48 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с): | 4 |
| SFP+: | 4 |
| USB: | 1 |
| Консольний порт: | є |
| Тип | |
| Тип: | керований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 48 портів |
| Бюджет PoE: | До 740 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / є / ні |
| Керування | |
| Рівень управління: | L2 |
| Додатково | |
| Можливість монтажу у стійку: | є |
| Максимальне енергоспоживання: | 870 Вт |
| Тип охолодження: | активне |
| Форм-фактор: | настільний + стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 1 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 440 х 44 х 350 мм |
| Вага: | 5820 г |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, кабель живлення, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор Cisco Catalyst C1000-48FP-4X-L
Комутатори Cisco Catalyst серії 1000 – це стаціонарні керовані комутатори корпоративного класу Layer 2, розроблені для малого бізнесу та філій.
Це прості, гнучкі та безпечні комутатори, ідеальні для розгортання поза мережею та критично важливих систем Інтернету речей (IoT).
Cisco Catalyst 1000 працюють на базі програмного забезпечення Cisco IOS та підтримують просте керування пристроями та мережею через інтерфейс командного рядка (CLI), а також вбудований веб-інтерфейс. Ці комутатори забезпечують підвищену безпеку мережі, надійність мережі та операційну ефективність для малих організацій.
Це прості, гнучкі та безпечні комутатори, ідеальні для розгортання поза мережею та критично важливих систем Інтернету речей (IoT).
Cisco Catalyst 1000 працюють на базі програмного забезпечення Cisco IOS та підтримують просте керування пристроями та мережею через інтерфейс командного рядка (CLI), а також вбудований веб-інтерфейс. Ці комутатори забезпечують підвищену безпеку мережі, надійність мережі та операційну ефективність для малих організацій.
Відгуки покупців про Комутатор Cisco Catalyst C1000-48FP-4X-L