Комутатор Dahua DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96
Артикул: 489989
Арт. 489989
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
5 670 ₴
Безкоштовна доставка
8
4
8
5 670 ₴
В наявності
5 670 ₴
В наявності
від 709 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 10 портів
/ Тип - некерований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 8 портів
/ Форм-фактор - настільний + стійковий
/ Максимальна швидкість LAN портів - 100 Мбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор Dahua DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 10 портів |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с): | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 1 |
| SFP: | 1 |
| Тип | |
| Тип: | некерований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 8 портів |
| Бюджет PoE: | До 96 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / ні / ні |
| Додатково | |
| Максимальне енергоспоживання: | 110 Вт |
| Тип охолодження: | пасивне |
| Форм-фактор: | настільний + стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 100 Мбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 240 x 105 x 28 мм |
| Вага: | 650 г |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, кабель живлення, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор Dahua DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96
PFS3110-8ET1GT1GF-96 — некерований настільний комутатор PoE з 8 х порти PoE 10/100 Мбіт/с. Він забезпечує 8 портів Ethernet х 10/100 Мбіт/с,1 х 1000 M SFP і 1 х 10/100/1000 Мбіт/с вихідний порт. Продукт оснащений двома типами режимів передачі (Extend Mode On/ OFF). Червоний порт підтримує IEEE802.3bt і стандарт Hi-PoE. Максимальна споживана потужність 90 Вт. Також підтримує сторожовий таймер PoE, щоб уникнути ручного обслуговування та обслуговування пристрою перезапуску, який може реалізувати інтелектуальне керування та зменшити вартість.
Відгуки покупців про Комутатор Dahua DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96