Комутатор Ruijie Reyee RG-ES228GS-LP
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 26 портів |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 24 |
| Комбо порт GE/SFP: | 2 |
| Тип | |
| Тип: | керований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 24 порти |
| Бюджет PoE: | До 250 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / є / ні |
| Додатково | |
| Можливість монтажу у стійку: | є |
| Максимальне енергоспоживання: | 391 Вт |
| Тип охолодження: | пасивне |
| Форм-фактор: | настільний |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 1 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 440 x 214.9 x 44 мм |
| Вага: | 4000 г |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, документація |

Цей гігабітний комутатор із підтримкою PoE (Power over Ethernet) розроблений для мереж малого та середнього бізнесу (SMB). Комутатори серії ES200 використовують спрощену систему хмарного керування. Завдяки цьому вони працюють швидше, підтримують більше функцій та пропонують вигідне рішення для вашого бізнесу.



Відгуки покупців про Комутатор Ruijie Reyee RG-ES228GS-LP
Просто унікальне рішення за такі гроші. Онлайн моніторинг. Тягне камери і точки доступу без проблем.