Комутатор Tenda TEF1105P-4-38W
Артикул: 253540
Арт. 253540
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
999 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
3
4
999 ₴
В наявності
999 ₴
В наявності
від 250 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 5 портів
/ Тип - некерований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 4 порти
/ Форм-фактор - настільний + настінний
/ Максимальна швидкість LAN портів - 100 Мбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор Tenda TEF1105P-4-38W
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 5 портів |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с): | 5 |
| Консольний порт: | є |
| Тип | |
| Тип: | некерований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 4 порти |
| Бюджет PoE: | До 35 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / ні / ні |
| Додатково | |
| Максимальне енергоспоживання: | 38 Вт |
| Тип охолодження: | пасивне |
| Форм-фактор: | настільний + настінний |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 100 Мбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 100 x 100 x 26 мм |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, адаптер живлення, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор Tenda TEF1105P-4-38W
Tenda TEF1105P розрахований на підключення одночасно 5 пристроїв, комп"ютерів, IP-камер і т.д.
Корпус пристрою виконаний з високоякісного і міцного металу в сірому матовому кольорі. На передній панелі зелені світлові індикатори, порти 5 x Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) і роз"єм для живлення. Усередині Tenda TEF1105P оснащений вентилятором для охолодження, що дозволяє запобігти перегріву пристрою.
Корпус пристрою виконаний з високоякісного і міцного металу в сірому матовому кольорі. На передній панелі зелені світлові індикатори, порти 5 x Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) і роз"єм для живлення. Усередині Tenda TEF1105P оснащений вентилятором для охолодження, що дозволяє запобігти перегріву пристрою.
Відгуки покупців про Комутатор Tenda TEF1105P-4-38W