Комутатор Tenda TEG1105PD
Артикул: 453614
Арт. 453614
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 02.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 5 портів
/ Тип - некерований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 4 порти
/ Форм-фактор - настільний
/ Максимальна швидкість LAN портів - 1 Гбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор Tenda TEG1105PD
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 5 портів |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 5 |
| Тип | |
| Тип: | некерований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 4 порти |
| Бюджет PoE: | До 30 Вт |
| PoE In / PoE Out: | є / є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / ні / ні |
| Додатково | |
| Максимальне енергоспоживання: | 20 Вт |
| Тип охолодження: | пасивне |
| Форм-фактор: | настільний |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 1 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 100 х 100 х 26 мм |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор Tenda TEG1105PD
Tenda TEG1105PD - гігабітний 5 портовий PoE комутатор з живленням від PoE, поєднує в собі високу продуктивність, функцію Plug & Play, є одночасно як PSE, так і PD, і, крім того, має привабливу вартість для застосування в таких сценаріях, як організація відеоспостереження у громадських місцях (парки, дороги, школи, дитячі майданчики, підприємства), а також публічних Wi-Fi мереж з точками доступу з низьким енергоспоживанням. Завдяки невеликим розмірам (порівняні з двома банківськими картками) він легко монтується у водонепроникні бокси для експлуатації на вулиці. Tenda TEG1105PD оснащений чотирма вихідними PoE портами 10/100/1000 Мбіт/сек (порти з 1 по 4), сумісними з IEEE 802.3 af, і вхідним PoE портом 10/100/1000 Мбіт/сек, сумісним з IEEE ef порт №5). Сумарна максимальна вихідна потужність Tenda TEG1105PD по PoE-до 30 Вт. Комутатор може подавати живлення та передавати дані на малопотужні точки доступу та IP-камери по кабелю CAT5, що значно знижує вартість розгортання мережі. Tenda TEG1105PD - ідеальний вибір для застосування у провідних мережах відеоспостереження на середніх та далеких відстанях.
Відгуки покупців про Комутатор Tenda TEG1105PD
Віктор
14.03.2026
Робоча штука все підключено і працює, проблем ніяких нічого не глючить.