Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 10 GbE (USW-Flex-XG)
Артикул: 377912
Арт. 377912
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 5 портів
/ Тип - керований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 5 портів
/ Рівень управління - L2
/ Форм-фактор - настільний
/ Максимальна швидкість LAN портів - 10 Гбіт/с
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 10 GbE (USW-Flex-XG)
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 5 портів |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 1 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с): | 4 |
| USB: | 1 |
| Тип | |
| Тип: | керований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 5 портів |
| Бюджет PoE: | До 25 Вт |
| PoE In / PoE Out: | є / ні |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / ні / ні |
| Керування | |
| Рівень управління: | L2 |
| Додатково | |
| Максимальне енергоспоживання: | 25 Вт |
| Тип охолодження: | пасивне |
| Форм-фактор: | настільний |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 10 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Розміри (ШхВхГ): | 185 x 135 x 32 мм |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, адаптер живлення, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 10 GbE (USW-Flex-XG)
Switch Flex XG (USW Flex XG) — це повністю керований мультигігабітний комутатор рівня 2, який призначений для високошвидкісної мережевої інфраструктури в домашніх, офісних або професійних середовищах.
Пристрій оснащений чотирма портами 10GbE RJ45, що дозволяє підключати сучасні високопродуктивні пристрої, такі як NAS-сервери, робочі станції, професійні відеосистеми або інші мережеві компоненти з підтримкою мультигігабітних швидкостей. Окрім цього, передбачено один вхід GbE PoE, який забезпечує живлення комутатора через Ethernet, що спрощує встановлення та зменшує кількість необхідних кабелів.
USW Flex XG має тонкий і компактний корпус, завдяки чому його зручно розміщувати прямо на робочому столі або в інших обмежених просторах без потреби у монтажі в серверну шафу.
Керування пристроєм здійснюється через систему UniFi Network, яка доступна у вигляді інтуїтивного веб-додатку або мобільного застосунку. Це дозволяє адмініструвати, налаштовувати та моніторити комутатор з будь-якого місця, забезпечуючи повний контроль над мережею в режимі реального часу.
Пристрій оснащений чотирма портами 10GbE RJ45, що дозволяє підключати сучасні високопродуктивні пристрої, такі як NAS-сервери, робочі станції, професійні відеосистеми або інші мережеві компоненти з підтримкою мультигігабітних швидкостей. Окрім цього, передбачено один вхід GbE PoE, який забезпечує живлення комутатора через Ethernet, що спрощує встановлення та зменшує кількість необхідних кабелів.
USW Flex XG має тонкий і компактний корпус, завдяки чому його зручно розміщувати прямо на робочому столі або в інших обмежених просторах без потреби у монтажі в серверну шафу.
Керування пристроєм здійснюється через систему UniFi Network, яка доступна у вигляді інтуїтивного веб-додатку або мобільного застосунку. Це дозволяє адмініструвати, налаштовувати та моніторити комутатор з будь-якого місця, забезпечуючи повний контроль над мережею в режимі реального часу.
Відгуки покупців про Комутатор Ubiquiti UniFi Flex 10 GbE (USW-Flex-XG)