Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXF6 серія Vital Plus
Артикул: 608567
Арт. 608567
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
28 199 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
28 199 ₴
В наявності
28 199 ₴
В наявності
від 9 400 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Рекомендована площа приміщення - до 25 м2
/ Робота за мінусової температури - до -15°C
/ Тип компресора - інверторний
/ Тип фреону - R 32
/ Енергоспоживання під час охолодження - 0,68 кВт
/ Енергоспоживання під час обігріву - 0,73 кВт
/ Рівень шуму внутрішнього блоку - 21 дБ
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXF6 серія Vital Plus
| Тип | |
|---|---|
| Тип кондиціонера: | спліт-система |
| Основнi характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення: | до 25 м2 |
| Робота за мінусової температури: | до -15°C |
| Тип компресора: | інверторний |
| Наявність пульта: | з пультом |
| Тип фреону: | R 32 |
| Маркування по БТЕ/BTU: | 9000 BTU |
| Режим роботи: | охолодження + обігрів + осушення |
| Основні режими роботи | |
| Охолодження: | є |
| Обігрів: | є |
| Осушення: | є |
| Іонізація: | є |
| Вентиляція (рециркуляція): | є |
| Нічний режим (режим сну): | є |
| Автоматичний режим: | є |
| Турбо-режим: | є |
| Технічні характеристики | |
| Потужність охолодження: | 2,5 кВт |
| Потужність обігріву: | 2,8 кВт |
| EER: | 3,67 |
| COP : | 4 |
| Енергоспоживання під час охолодження: | 0,68 кВт |
| Енергоспоживання під час обігріву: | 0,73 кВт |
| Особливості | |
| Wi-Fi керування: | є |
| Таймер: | є |
| Очищенння повітря: | є |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Фізичні характеристики внутрішнього блоку | |
| Рівень шуму внутрішнього блоку: | 21 дБ |
| Габарити: | 735х260х190 мм |
| Вага: | 7,5 кг |
| Колір: | білий |
| Фізичні характеристики зовнішнього блоку | |
| Шум : | 50 дБ |
| Габарити : | 732х555х330 мм |
| Вага : | 24,5 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXF6 серія Vital Plus
Кондиціонер Cooper&Hunter VITAL Plus оснащений можливістю підключення дротового пульта керування та сухого контакту для інтеграції з зовнішніми системами. Внутрішній блок має функцію самоочищення, що реалізується за допомогою заморожування та послідовного нагріву, що допомагає підтримувати чистоту та ефективність роботи. Вбудований іонізатор CH-Ion filter забезпечує додаткове очищення повітря.
Жалюзі внутрішнього блоку керуються з пульта вправо та вліво для зручного спрямування повітряного потоку. У кондиціонері передбачені додаткові фільтри 7-sky для якіснішого очищення повітря. Це інверторна спліт-система з різноманітними режимами роботи: автоматичний, вентилятор, зволоження, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря та турборежим.
Керування здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, Wi-Fi (вбудований). Кондиціонер здатний працювати при температурі зовнішнього повітря до -15 °C. Серед функцій — авторозморожування, гідрофільне покриття теплообмінників для запобігання накопиченню вологи, датчики витоку холодоагенту, дисплей для індикації роботи пристрою та захист від перепадів напруги.
Є налаштування пам’яті, підсвітка, система самодіагностики та таймер. Функція контролю температури iFeel забезпечує точне підтримання комфортних умов. Клас енергоефективності — А++. Компресор роторного типу, що забезпечує надійну та тиху роботу.
Кондиціонер Cooper&Hunter VITAL Plus поєднує в собі сучасні технології, енергоефективність та широкий функціонал, що забезпечує комфортний мікроклімат у будь-якому приміщенні. Надійність роботи та зручність керування роблять його ідеальним вибором для дому чи офісу.
Жалюзі внутрішнього блоку керуються з пульта вправо та вліво для зручного спрямування повітряного потоку. У кондиціонері передбачені додаткові фільтри 7-sky для якіснішого очищення повітря. Це інверторна спліт-система з різноманітними режимами роботи: автоматичний, вентилятор, зволоження, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря та турборежим.
Керування здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, Wi-Fi (вбудований). Кондиціонер здатний працювати при температурі зовнішнього повітря до -15 °C. Серед функцій — авторозморожування, гідрофільне покриття теплообмінників для запобігання накопиченню вологи, датчики витоку холодоагенту, дисплей для індикації роботи пристрою та захист від перепадів напруги.
Є налаштування пам’яті, підсвітка, система самодіагностики та таймер. Функція контролю температури iFeel забезпечує точне підтримання комфортних умов. Клас енергоефективності — А++. Компресор роторного типу, що забезпечує надійну та тиху роботу.
Кондиціонер Cooper&Hunter VITAL Plus поєднує в собі сучасні технології, енергоефективність та широкий функціонал, що забезпечує комфортний мікроклімат у будь-якому приміщенні. Надійність роботи та зручність керування роблять його ідеальним вибором для дому чи офісу.
Відгуки покупців про Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXF6 серія Vital Plus