Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG серія Arctic Inverter
Артикул: 557738
Арт. 557738
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
29 899 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
5
3
5
29 899 ₴
В наявності
29 899 ₴
В наявності
від 5 980 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Рекомендована площа приміщення - до 30 м2
/ Робота за мінусової температури - до -25°C
/ Тип компресора - інверторний
/ Тип фреону - R 32
/ Енергоспоживання під час охолодження - 0,69 кВт
/ Енергоспоживання під час обігріву - 0,7 кВт
/ Рівень шуму внутрішнього блоку - 37 дБ
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG серія Arctic Inverter
| Тип | |
|---|---|
| Тип кондиціонера: | спліт-система |
| Основнi характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення: | до 30 м2 |
| Робота за мінусової температури: | до -25°C |
| Тип компресора: | інверторний |
| Наявність пульта: | з пультом |
| Тип фреону: | R 32 |
| Маркування по БТЕ/BTU: | 9000 BTU |
| Режим роботи: | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Основні режими роботи | |
| Охолодження: | є |
| Обігрів: | є |
| Осушення: | є |
| Іонізація: | є |
| Вентиляція (рециркуляція): | є |
| Нічний режим (режим сну): | є |
| Автоматичний режим: | є |
| Технічні характеристики | |
| Потужність охолодження: | 2,7 кВт |
| Потужність обігріву: | 3 кВт |
| EER: | 7,5 |
| COP : | 5,3 |
| Енергоспоживання під час охолодження: | 0,69 кВт |
| Енергоспоживання під час обігріву: | 0,7 кВт |
| Особливості | |
| Wi-Fi керування: | є |
| Таймер: | є |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Фізичні характеристики внутрішнього блоку | |
| Рівень шуму внутрішнього блоку: | 37 дБ |
| Габарити: | 289х845х209 мм |
| Вага: | 10,5 кг |
| Колір: | білий |
| Фізичні характеристики зовнішнього блоку | |
| Шум : | 50 дБ |
| Габарити : | 732х555х330 мм |
| Вага : | 24,5 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG серія Arctic Inverter
Побутовий тепловий насос. Адаптовано для роботи на тепло у північних країнах. Температура ефективної роботи від -25 до +50°С. Спеціальний алгоритм роботи, що забезпечує стабільну та ефективну роботу при низьких температурах на вулиці, підігрів компресора та піддону, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку.
Стильний і сучасний
Серія, що зарекомендувала себе десятиліттями, представлена на ринку новим, шостим поколінням GEN VI. Багатофункціональний та інноваційний кондиціонер ARCTIC гарантує стабільне нагрівання взимку до -25°С та освіжаючу прохолоду у спекотні літні дні до +50°С. ARCTIC NG – сучасний тепловий насос «повітря-повітря» для дому чи бізнесу.
Інноваційна технологія DOUBLE SELF-CLEAN дозволяє кондиціонеру здійснювати самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій.
Іонізатори типу CH SMART-iON Filter успішно зарекомендували себе як високоякісні іонізуючі елементи кондиціонерів COOPER&HUNTER.
Завдяки використанню іонізатора повітря в будинку позбавляється сторонніх запахів, з’являється ефект морозної свіжості і зникає значна кількість шкідливих мікробів у вашій кімнаті.
Керуйте кондиціонером із будь-якої точки світу! Завдяки вбудованій функції Wi-Fi, можна налаштовувати та змінювати режими та параметри роботи кондиціонера дистанційно зі смартфона!
Slide 7 для зручнішого управління кліматом, кондиціонер оснащений функцією I FEEL. Вбудований сенсор I FEEL у пульті кондиціонера визначає температуру на рівні людини, забезпечуючи комфорт у зоні перебування людини, а не на рівні внутрішнього блоку, як визначають стандартні датчики температури.
Стильний і сучасний
Серія, що зарекомендувала себе десятиліттями, представлена на ринку новим, шостим поколінням GEN VI. Багатофункціональний та інноваційний кондиціонер ARCTIC гарантує стабільне нагрівання взимку до -25°С та освіжаючу прохолоду у спекотні літні дні до +50°С. ARCTIC NG – сучасний тепловий насос «повітря-повітря» для дому чи бізнесу.
Інноваційна технологія DOUBLE SELF-CLEAN дозволяє кондиціонеру здійснювати самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій.
Іонізатори типу CH SMART-iON Filter успішно зарекомендували себе як високоякісні іонізуючі елементи кондиціонерів COOPER&HUNTER.
Завдяки використанню іонізатора повітря в будинку позбавляється сторонніх запахів, з’являється ефект морозної свіжості і зникає значна кількість шкідливих мікробів у вашій кімнаті.
Керуйте кондиціонером із будь-якої точки світу! Завдяки вбудованій функції Wi-Fi, можна налаштовувати та змінювати режими та параметри роботи кондиціонера дистанційно зі смартфона!
Slide 7 для зручнішого управління кліматом, кондиціонер оснащений функцією I FEEL. Вбудований сенсор I FEEL у пульті кондиціонера визначає температуру на рівні людини, забезпечуючи комфорт у зоні перебування людини, а не на рівні внутрішнього блоку, як визначають стандартні датчики температури.
Відгуки покупців про Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG серія Arctic Inverter
Віктор
24.04.2026
Кондиціонер виправдав мої сподівання, працює на обігрів чудово. Придбав для межсизоння.Встановлював сам (по інтернету). Доречі магазин відправив дуже швидко, і я купив по акції на 4000 дешевше. Дякую.