Кондиціонер Ergo ACI 1823 SWН W
Артикул: 608676
Арт. 608676
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
28 999 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
28 999 ₴
В наявності
28 999 ₴
В наявності
від 7 250 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Рекомендована площа приміщення - до 50 м2
/ Робота за мінусової температури - до -20°C
/ Тип компресора - інверторний
/ Тип фреону - R 32
/ Енергоспоживання під час охолодження - 1,58 кВт
/ Енергоспоживання під час обігріву - 1,374 кВт
/ Рівень шуму внутрішнього блоку - 43 дБ
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кондиціонер Ergo ACI 1823 SWН W
| Тип | |
|---|---|
| Тип кондиціонера: | спліт-система |
| Основнi характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення: | до 50 м2 |
| Робота за мінусової температури: | до -20°C |
| Тип компресора: | інверторний |
| Наявність пульта: | з пультом |
| Тип фреону: | R 32 |
| Маркування по БТЕ/BTU: | 18000 BTU |
| Режим роботи: | охолодження + обігрів + осушення |
| Основні режими роботи | |
| Охолодження: | є |
| Обігрів: | є |
| Осушення: | є |
| Вентиляція (рециркуляція): | є |
| Нічний режим (режим сну): | є |
| Автоматичний режим: | є |
| Турбо-режим: | є |
| Технічні характеристики | |
| Потужність охолодження: | 5,01 кВт |
| Потужність обігріву: | 5,1 кВт |
| EER: | 3,2 |
| COP : | 3,7 |
| Енергоспоживання під час охолодження: | 1,58 кВт |
| Енергоспоживання під час обігріву: | 1,374 кВт |
| Особливості | |
| Wi-Fi керування: | є |
| Таймер: | є |
| Очищенння повітря: | є |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Фізичні характеристики внутрішнього блоку | |
| Рівень шуму внутрішнього блоку: | 43 дБ |
| Габарити: | 910х294х206 мм |
| Вага: | 10 кг |
| Колір: | білий |
| Фізичні характеристики зовнішнього блоку | |
| Шум : | 55 дБ |
| Габарити : | 853х602х349 мм |
| Вага : | 31 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кондиціонер Ergo ACI 1823 SWН W
Енергоефективність та Інверторний Компресор Кондиціонери ERGO серії ADVANCE оснащені DC-INVERTER компресорами, які забезпечують підтримку заданого температурного режиму без постійного вмикання та вимикання, що сприяє економії електроенергії (клас А++). Вони ефективно працюють у широкому діапазоні зовнішніх температур: від -20°C до +53°C.
SMART-керування Кондиціонери серії ADVANCE готові до керування зі смартфона через спеціальний мобільний додаток. Він дозволяє вмикати/вимикати кондиціонер, змінювати режими роботи та налаштовувати таймери. Додаток працює в режимах "Локальний" (в межах однієї Wi-Fi мережі) та "Віддалений" (через Інтернет).
Функція Самоочищення Самоочищення захищає від патогенної флори у випарнику внутрішнього блоку, триває півгодини та включає заморожування, розморожування, високотемпературну сушку та стерилізацію.
Комфортний Сон Режим "Комфортний сон" активується кнопкою SLEEP на пульті керування. Температура автоматично змінюється на 1°С за годину (охолодження/обігрів), стабілізується через 2 години, та вимикається через 7 годин.
Функція I FEEL Ця функція дозволяє регулювати температурний режим кондиціонера на основі показників температури в зоні розміщення пульта.
Акустичний Комфорт Завдяки багатоступеневому регулюванню швидкості вентилятора, кондиціонери ADVANCE відносяться до моделей з підвищеним акустичним комфортом. Доступно 5 швидкостей вентилятора від TURBO до SLEEP.
Екологічний Холодоагент R32 R32 є більш екологічним, з меншим потенціалом глобального потепління, ніж R410A, та ефективнішим завдяки меншій щільності, що дозволяє зменшити витрати при однакових показниках потужності.
Простий Монтаж та Безпечна Експлуатація Кондиціонери мають подвійну дренажну конструкцію з можливістю приєднання зліва чи справа. Відсутній зв’язок між конденсатом і електрикою, що підвищує безпеку експлуатації.
SMART-керування Кондиціонери серії ADVANCE готові до керування зі смартфона через спеціальний мобільний додаток. Він дозволяє вмикати/вимикати кондиціонер, змінювати режими роботи та налаштовувати таймери. Додаток працює в режимах "Локальний" (в межах однієї Wi-Fi мережі) та "Віддалений" (через Інтернет).
Функція Самоочищення Самоочищення захищає від патогенної флори у випарнику внутрішнього блоку, триває півгодини та включає заморожування, розморожування, високотемпературну сушку та стерилізацію.
Комфортний Сон Режим "Комфортний сон" активується кнопкою SLEEP на пульті керування. Температура автоматично змінюється на 1°С за годину (охолодження/обігрів), стабілізується через 2 години, та вимикається через 7 годин.
Функція I FEEL Ця функція дозволяє регулювати температурний режим кондиціонера на основі показників температури в зоні розміщення пульта.
Акустичний Комфорт Завдяки багатоступеневому регулюванню швидкості вентилятора, кондиціонери ADVANCE відносяться до моделей з підвищеним акустичним комфортом. Доступно 5 швидкостей вентилятора від TURBO до SLEEP.
Екологічний Холодоагент R32 R32 є більш екологічним, з меншим потенціалом глобального потепління, ніж R410A, та ефективнішим завдяки меншій щільності, що дозволяє зменшити витрати при однакових показниках потужності.
Простий Монтаж та Безпечна Експлуатація Кондиціонери мають подвійну дренажну конструкцію з можливістю приєднання зліва чи справа. Відсутній зв’язок між конденсатом і електрикою, що підвищує безпеку експлуатації.
Відгуки покупців про Кондиціонер Ergo ACI 1823 SWН W