Кондиціонер Ergo ACI 1835 ODU MSH(2) + ACI 0935 IDU MSW W х 2
Артикул: 608732
Арт. 608732
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
40 999 ₴
Безкоштовна доставка
5
3
5
40 999 ₴
В наявності
40 999 ₴
В наявності
від 8 200 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Рекомендована площа приміщення - до 50 м2
/ Робота за мінусової температури - до -15°C
/ Тип компресора - інверторний
/ Тип фреону - R 32
/ Енергоспоживання під час охолодження - 5.3 кВт
/ Енергоспоживання під час обігріву - 4,8 кВт
/ Рівень шуму внутрішнього блоку - 40 дБ
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кондиціонер Ergo ACI 1835 ODU MSH(2) + ACI 0935 IDU MSW W х 2
| Тип | |
|---|---|
| Тип кондиціонера: | спліт-система |
| Основнi характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення: | до 50 м2 |
| Робота за мінусової температури: | до -15°C |
| Тип компресора: | інверторний |
| Наявність пульта: | з пультом |
| Тип фреону: | R 32 |
| Маркування по БТЕ/BTU: | 18000 BTU |
| Режим роботи: | охолодження + обігрів + осушення |
| Основні режими роботи | |
| Охолодження: | є |
| Обігрів: | є |
| Осушення: | є |
| Вентиляція (рециркуляція): | є |
| Нічний режим (режим сну): | є |
| Автоматичний режим: | є |
| Турбо-режим: | є |
| Технічні характеристики | |
| Потужність охолодження: | 5,3 кВт |
| Потужність обігріву: | 4,8 кВт |
| EER: | 6,1 |
| COP : | 3,8 |
| Енергоспоживання під час охолодження: | 5.3 кВт |
| Енергоспоживання під час обігріву: | 4,8 кВт |
| Особливості | |
| Wi-Fi керування: | є |
| Таймер: | є |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Фізичні характеристики внутрішнього блоку | |
| Рівень шуму внутрішнього блоку: | 40 дБ |
| Габарити: | 285х805х194 мм |
| Вага: | 7,6 кг |
| Колір: | білий |
| Фізичні характеристики зовнішнього блоку | |
| Шум : | 54 дБ |
| Габарити : | 805x330x554 мм |
| Вага : | 35 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кондиціонер Ergo ACI 1835 ODU MSH(2) + ACI 0935 IDU MSW W х 2
Мультиспліт система ERGO — кондиціонер з одним зовнішнім і декількома внутрішніми блоками, що під`єднуються паралельно. Такі кондиціонери дозволяють оптимізувати місце на фасаді будівель. При цьому у всіх приміщеннях залишається можливість індивідуального регулювання мікроклімату.
Мультиспліт система ERGO оснащена надійним DС-інверторним компресором зі зниженим рівнем шуму та широким діапазоном регулювання швидкості обертання компресора. Для ефективного керування роботою системи застосовано оригінальний і надійний алгоритм узгодження продуктивності компресора, двигуна вентилятора та електронних розширювальних вентилів.
Для вентилятора зовнішнього блоку використовується двигун постійного струму, який дозволяє експлуатацію вентилятора на 5 різних швидкостях залежно від навантаження системи, що питомо впливає на енергоефективність і рівень шуму.
Також, двигун постійного струму в режимі реверсу здійснює очищення теплообмінника зовнішнього блоку від забруднень, що допомагає збільшити термін служби кондиціонера.
Кондиціонери серії SMART
повністю готові до керування зі смартфона в межах дії Wi-Fi мережі. За допомогою зручного застосунку NetHome Plus можна вмикати та вимикати кондиціонер, змінювати режим роботи та налаштовувати температуру, а також керувати вмиканням і вимиканням по денному або тижневому таймеру.
Мультиспліт система ERGO оснащена надійним DС-інверторним компресором зі зниженим рівнем шуму та широким діапазоном регулювання швидкості обертання компресора. Для ефективного керування роботою системи застосовано оригінальний і надійний алгоритм узгодження продуктивності компресора, двигуна вентилятора та електронних розширювальних вентилів.
Для вентилятора зовнішнього блоку використовується двигун постійного струму, який дозволяє експлуатацію вентилятора на 5 різних швидкостях залежно від навантаження системи, що питомо впливає на енергоефективність і рівень шуму.
Також, двигун постійного струму в режимі реверсу здійснює очищення теплообмінника зовнішнього блоку від забруднень, що допомагає збільшити термін служби кондиціонера.
Кондиціонери серії SMART
повністю готові до керування зі смартфона в межах дії Wi-Fi мережі. За допомогою зручного застосунку NetHome Plus можна вмикати та вимикати кондиціонер, змінювати режим роботи та налаштовувати температуру, а також керувати вмиканням і вимиканням по денному або тижневому таймеру.
Відгуки покупців про Кондиціонер Ergo ACI 1835 ODU MSH(2) + ACI 0935 IDU MSW W х 2