Кондиціонер IdeaPro ISR-07HR-MA01-DN8
Артикул: 608945
Арт. 608945
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
16 699 ₴
Безкоштовна доставка
6
3
6
16 699 ₴
В наявності
16 699 ₴
В наявності
від 2 784 ₴ / міс
6
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Рекомендована площа приміщення - до 20 м2
/ Робота за мінусової температури - до -15°C
/ Тип компресора - інверторний
/ Тип фреону - R 32
/ Енергоспоживання під час охолодження - 1,1 кВт
/ Енергоспоживання під час обігріву - 1,2 кВт
/ Рівень шуму внутрішнього блоку - 37.5 дБ
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кондиціонер IdeaPro ISR-07HR-MA01-DN8
| Тип | |
|---|---|
| Тип кондиціонера: | спліт-система |
| Основнi характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення: | до 20 м2 |
| Робота за мінусової температури: | до -15°C |
| Тип компресора: | інверторний |
| Наявність пульта: | з пультом |
| Тип фреону: | R 32 |
| Маркування по БТЕ/BTU: | 12000 BTU |
| Режим роботи: | охолодження + обігрів + осушення |
| Основні режими роботи | |
| Охолодження: | є |
| Обігрів: | є |
| Осушення: | є |
| Вентиляція (рециркуляція): | є |
| Нічний режим (режим сну): | є |
| Автоматичний режим: | є |
| Турбо-режим: | є |
| Технічні характеристики | |
| Потужність охолодження: | 2,1 кВт |
| Потужність обігріву: | 2,2 кВт |
| EER: | 3,21 |
| COP : | 3,61 |
| Енергоспоживання під час охолодження: | 1,1 кВт |
| Енергоспоживання під час обігріву: | 1,2 кВт |
| Особливості | |
| Wi-Fi керування: | опційно |
| Таймер: | є |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Фізичні характеристики внутрішнього блоку | |
| Рівень шуму внутрішнього блоку: | 37.5 дБ |
| Габарити: | 715x285x194 мм |
| Вага: | 7,7 кг |
| Колір: | білий |
| Фізичні характеристики зовнішнього блоку | |
| Шум : | 55 дБ |
| Габарити : | 681х434х285 мм |
| Вага : | 20 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кондиціонер IdeaPro ISR-07HR-MA01-DN8
Висока ефективність, простота експлуатації та обслуговування – девіз компанії Idea. Встановивши в будинку кондиціонер Idea ISR-HR-MA0-DN1, ви забезпечите затишний мікроклімат у будинку незалежно від погоди на вулиці. Кондиціонер ефективний у широкому діапазоні зовнішніх температур: на охолодження працює при зовнішніх температурах від +16 до +42 градусів, на обігрів при температурі за вікном у межах +15… -15 градусів. Кондиціонер може бути опціонально встановлений Wi-Fi модуль, який дасть можливість дистанційно керувати роботою за допомогою мобільного гаджета.
Інверторний компресор стабільно працює при широкому діапазоні напруги живлення, він демонструє високу продуктивність в будь-яких погодних умовах і здатний з високою точністю підтримувати задану температуру в приміщенні. Інверторний компресор видає менше шуму та вібрації, він більш енергоефективний. Відсутність постійних включень – вимкнень продовжує робочий ресурс устаткування.
Інверторний компресор стабільно працює при широкому діапазоні напруги живлення, він демонструє високу продуктивність в будь-яких погодних умовах і здатний з високою точністю підтримувати задану температуру в приміщенні. Інверторний компресор видає менше шуму та вібрації, він більш енергоефективний. Відсутність постійних включень – вимкнень продовжує робочий ресурс устаткування.
Відгуки покупців про Кондиціонер IdeaPro ISR-07HR-MA01-DN8