Кондиціонер NC clima NCI12EHBIw1eu/NCO12EHBIw1eu
Артикул: 608878
Арт. 608878
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
25 999 ₴
Безкоштовна доставка
6
3
6
25 999 ₴
В наявності
25 999 ₴
В наявності
від 4 334 ₴ / міс
6
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Рекомендована площа приміщення - до 35 м2
/ Робота за мінусової температури - до -20°C
/ Тип компресора - інверторний
/ Тип фреону - R 32
/ Енергоспоживання під час охолодження - 1,14 кВт
/ Енергоспоживання під час обігріву - 1,08 кВт
/ Рівень шуму внутрішнього блоку - 32 дБ
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кондиціонер NC clima NCI12EHBIw1eu/NCO12EHBIw1eu
| Тип | |
|---|---|
| Тип кондиціонера: | спліт-система |
| Основнi характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення: | до 35 м2 |
| Робота за мінусової температури: | до -20°C |
| Тип компресора: | інверторний |
| Наявність пульта: | з пультом |
| Тип фреону: | R 32 |
| Маркування по БТЕ/BTU: | 12000 BTU |
| Режим роботи: | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Основні режими роботи | |
| Охолодження: | є |
| Обігрів: | є |
| Осушення: | є |
| Іонізація: | є |
| Вентиляція (рециркуляція): | є |
| Нічний режим (режим сну): | є |
| Автоматичний режим: | є |
| Турбо-режим: | є |
| Технічні характеристики | |
| Потужність охолодження: | 3,52 кВт |
| Потужність обігріву: | 2,9 кВт |
| EER: | 7 |
| COP : | 4,1 |
| Енергоспоживання під час охолодження: | 1,14 кВт |
| Енергоспоживання під час обігріву: | 1,08 кВт |
| Особливості | |
| Wi-Fi керування: | опційно |
| Таймер: | є |
| Очищенння повітря: | є |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Фізичні характеристики внутрішнього блоку | |
| Рівень шуму внутрішнього блоку: | 32 дБ |
| Габарити: | 802х297х189 мм |
| Вага: | 8,6 кг |
| Колір: | білий |
| Фізичні характеристики зовнішнього блоку | |
| Шум : | 55 дБ |
| Габарити : | 495х720x270 мм |
| Вага : | 23,2 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кондиціонер NC clima NCI12EHBIw1eu/NCO12EHBIw1eu
Понад тихий кондиціонер інверторного типу, здатний працювати на обігрів при -20°С. Ефективна площа роботи - комфортний клімат у кімнаті цілий рік. Робота на інноваційному фреоні R32 забезпечує збільшення продуктивності, зменшуючи при цьому споживання електроенергії. Як і у всій лінійці побутових кондиціонерів компанії NC clima, у серії Бірмінгем встановлено компресор Toshiba.
Вбудований в систему спеціальний економний режим ECO дозволяє знизити витрати на електроенергію, що споживається, до 60%. Режим підвищеної потужності – Турбо, завдяки якому кондиціонер може вийти на задану температуру за лічені хвилини. Дистанційне керування кондиціонера NC clima Birmingham можливе через підключення Wi-Fi модуля (купується окремо) у внутрішній блок, встановлення програми NetHome Plus на ваш гаджет та доступу до мережі інтернет.
Завдяки новітньому інверторному компресору система має низькі показники шуму внутрішнього блоку. Можливість відключення підсвічування дисплея кондиціонера – зручна та водночас корисна в нічний час для комфортного сну. Для вимикання LED підсвічування достатньо натиснути відповідну клавішу на пульті дистанційного керування.
Серія кондиціонерів Birmingham працює на новому екологічно безпечному та енергоефективному фреоні R32. Теплообмінники покриті спеціальним антикорозійним засобом Golden Fin, який надійно захищає ключові вузли кондиціонера від шкідливого впливу вологи.
Вбудований в систему спеціальний економний режим ECO дозволяє знизити витрати на електроенергію, що споживається, до 60%. Режим підвищеної потужності – Турбо, завдяки якому кондиціонер може вийти на задану температуру за лічені хвилини. Дистанційне керування кондиціонера NC clima Birmingham можливе через підключення Wi-Fi модуля (купується окремо) у внутрішній блок, встановлення програми NetHome Plus на ваш гаджет та доступу до мережі інтернет.
Завдяки новітньому інверторному компресору система має низькі показники шуму внутрішнього блоку. Можливість відключення підсвічування дисплея кондиціонера – зручна та водночас корисна в нічний час для комфортного сну. Для вимикання LED підсвічування достатньо натиснути відповідну клавішу на пульті дистанційного керування.
Серія кондиціонерів Birmingham працює на новому екологічно безпечному та енергоефективному фреоні R32. Теплообмінники покриті спеціальним антикорозійним засобом Golden Fin, який надійно захищає ключові вузли кондиціонера від шкідливого впливу вологи.
Відгуки покупців про Кондиціонер NC clima NCI12EHBIw1eu/NCO12EHBIw1eu