Кондицiонер Panasonic Etherea CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE
Артикул: 608631
Арт. 608631
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
113 578 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
113 578 ₴
В наявності
113 578 ₴
В наявності
від 37 860 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Рекомендована площа приміщення - до 70 м2
/ Робота за мінусової температури - до -20°C
/ Тип компресора - інверторний
/ Тип фреону - R 32
/ Енергоспоживання під час охолодження - 2,19 кВт
/ Енергоспоживання під час обігріву - 2,22 кВт
/ Рівень шуму внутрішнього блоку - 47 дБ
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кондицiонер Panasonic Etherea CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE
| Тип | |
|---|---|
| Тип кондиціонера: | спліт-система |
| Основнi характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення: | до 70 м2 |
| Робота за мінусової температури: | до -20°C |
| Тип компресора: | інверторний |
| Наявність пульта: | з пультом |
| Тип фреону: | R 32 |
| Маркування по БТЕ/BTU: | 24000 BTU |
| Режим роботи: | охолодження + обігрів + осушення |
| Основні режими роботи | |
| Охолодження: | є |
| Обігрів: | є |
| Осушення: | є |
| Іонізація: | є |
| Вентиляція (рециркуляція): | є |
| Технічні характеристики | |
| Потужність охолодження: | 7,1 кВт |
| Потужність обігріву: | 8,2 кВт |
| EER: | 3,24 |
| COP : | 3,73 |
| Енергоспоживання під час охолодження: | 2,19 кВт |
| Енергоспоживання під час обігріву: | 2,22 кВт |
| Особливості | |
| Wi-Fi керування: | є |
| Таймер: | є |
| Очищенння повітря: | є |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні характеристики внутрішнього блоку | |
| Рівень шуму внутрішнього блоку: | 47 дБ |
| Габарити: | 1040х295х244 мм |
| Вага: | 13 кг |
| Колір: | білий |
| Фізичні характеристики зовнішнього блоку | |
| Шум : | 54 дБ |
| Габарити : | 695х875х320 мм |
| Вага : | 45 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кондицiонер Panasonic Etherea CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE
Рішення для кондиціонування повітря для розумного будинку, яке забезпечить ваші інтер`єри чистим повітрям і найвищим комфортом. Нова серія кондиціонерів для дому Panasonic Etherea оснащена технологією nanoe X, в якій використовуються гідроксильні радикали. Ця революційна система очищення повітря nanoe X допомагає видалити і деактивувати 99% бактерій, вірусів й стримувати ріст цвілі як в повітрі, яким Ви дихаєте, так й на поверхнях одягу, ковдр, коврів, тощо. Завдяки розширеним можливостям керування, винятковій продуктивності, стильній обробці та розумним функціям, Etherea збереже ваші кімнати чистими та комфортними. Даний кондиціонер створює комфорт і очищує повітря в приміщенні, і все це поєднано з сучасним дизайном.
В системі Кондиціонера використовується новий екологічно безпечний та високоефективний для озонового шару фреон R32. Кондиціонер працює в режимах: обігрів, охолодження, осушення та вентиляція.
За допомогою вбудованого Wi-Fi та будь-якого смартфона, що підтримує iOS/Android, є можливість керувати кондиціонером дистанційно. Все, що вам потрібно, це завантажити спеціальний застосунок Panasonic Comfort Cloud і мати доступ до інтернету.
Через застосунок користувач отримує повний доступ до функціоналу кондиціонера Panasonic. Є можливість вибору режиму роботи, регулювання температури повітря та інтенсивності вентилятора внутрішнього блоку, користувач може контролювати споживання електроенергії, а також встановити годинний таймер.
В системі Кондиціонера використовується новий екологічно безпечний та високоефективний для озонового шару фреон R32. Кондиціонер працює в режимах: обігрів, охолодження, осушення та вентиляція.
За допомогою вбудованого Wi-Fi та будь-якого смартфона, що підтримує iOS/Android, є можливість керувати кондиціонером дистанційно. Все, що вам потрібно, це завантажити спеціальний застосунок Panasonic Comfort Cloud і мати доступ до інтернету.
Через застосунок користувач отримує повний доступ до функціоналу кондиціонера Panasonic. Є можливість вибору режиму роботи, регулювання температури повітря та інтенсивності вентилятора внутрішнього блоку, користувач може контролювати споживання електроенергії, а також встановити годинний таймер.
Відгуки покупців про Кондицiонер Panasonic Etherea CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE