Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN8T Elite (T)
Артикул: 557763
Арт. 557763
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
15 356 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
8
4
8
15 356 ₴
В наявності
15 356 ₴
В наявності
від 1 920 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Рекомендована площа приміщення - до 25 м2
/ Робота за мінусової температури - до -15°C
/ Тип компресора - інверторний
/ Тип фреону - R 32
/ Енергоспоживання під час охолодження - 0,2-1,6 кВт
/ Енергоспоживання під час обігріву - 0,2-1,6 кВт
/ Рівень шуму внутрішнього блоку - 26-40 дБ
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN8T Elite (T)
| Тип | |
|---|---|
| Тип кондиціонера: | спліт-система |
| Основнi характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення: | до 25 м2 |
| Робота за мінусової температури: | до -15°C |
| Тип компресора: | інверторний |
| Наявність пульта: | з пультом |
| Тип фреону: | R 32 |
| Маркування по БТЕ/BTU: | 9000 BTU |
| Режим роботи: | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Основні режими роботи | |
| Охолодження: | є |
| Обігрів: | є |
| Осушення: | є |
| Вентиляція (рециркуляція): | є |
| Нічний режим (режим сну): | є |
| Автоматичний режим: | є |
| Технічні характеристики | |
| Потужність охолодження: | 0,7-3,37 кВт |
| Потужність обігріву: | 0,7-3,66 кВт |
| EER: | 3,21 |
| COP : | 3,61 |
| Енергоспоживання під час охолодження: | 0,2-1,6 кВт |
| Енергоспоживання під час обігріву: | 0,2-1,6 кВт |
| Особливості | |
| Wi-Fi керування: | опційно |
| Таймер: | є |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Фізичні характеристики внутрішнього блоку | |
| Рівень шуму внутрішнього блоку: | 26-40 дБ |
| Габарити: | 698х255х190 мм |
| Вага: | 8,5 кг |
| Колір: | білий |
| Фізичні характеристики зовнішнього блоку | |
| Шум : | 49 дБ |
| Габарити : | 459х712x276 мм |
| Вага : | 19,5 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN8T Elite (T)
Забезпечте ідеальний мікроклімат у кімнаті площею до 25 м2 з інверторним кондиціонером Samurai SMA-09HRDN8T з лінійки Elite (T). Ця спліт-система використовує безпечний для довкілля фреон R32 та ефективно працює на обігрів навіть за температури -15°C. Настінний внутрішній блок класичного білого кольору доповнений інформативним LED-дисплеєм. Технологія Sine-Wave Inverter гарантує тиху (від 26 дБ) та енергоефективну роботу роторного компресора.
Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN8T пропонує різноманітні режими: автоматичний, вентиляція, комфортний нічний режим, обігрів, осушення, охолодження та інтенсивний турборежим. Довговічність теплообмінника забезпечується антикорозійним покриттям Blue Fin та гідрофільним шаром Hydrophilic Aluminium Fin, який запобігає застою конденсату. Підвищена тепловіддача досягається завдяки конструкції Multi-Bend Heat Exchanger. Функціонал включає авторозморожування, функцію Anti-Cold Air, автоперезапуск, самодіагностику, таймер та запам’ятовування налаштувань. Передбачена можливість опціонального підключення Wi-Fi модуля для дистанційного керування.
Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN8T пропонує різноманітні режими: автоматичний, вентиляція, комфортний нічний режим, обігрів, осушення, охолодження та інтенсивний турборежим. Довговічність теплообмінника забезпечується антикорозійним покриттям Blue Fin та гідрофільним шаром Hydrophilic Aluminium Fin, який запобігає застою конденсату. Підвищена тепловіддача досягається завдяки конструкції Multi-Bend Heat Exchanger. Функціонал включає авторозморожування, функцію Anti-Cold Air, автоперезапуск, самодіагностику, таймер та запам’ятовування налаштувань. Передбачена можливість опціонального підключення Wi-Fi модуля для дистанційного керування.
Відгуки покупців про Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN8T Elite (T)