Корпус 1stPlayer B4-M-1A2 Black без БЖ
Артикул: 377436
Арт. 377436
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 24.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Форм-фактор материнської плати - MicroATX/ITX
/ Типорозмір - Mini-Tower
/ Підсвічування - без підсвічування
/ Кількість встановлених вентиляторів - 1 шт
/ Потужність блоку живлення - без блоку живлення
/ Максимальна довжина відеокарти - 300 мм
/ Матеріал корпусу - метал/скло
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Корпус 1stPlayer B4-M-1A2 Black без БЖ
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | MicroATX/ITX |
| Типорозмір: | Mini-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 1 шт |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.х: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 4 |
| Кількість відсіків 2.5": | 1 |
| Кількість відсіків 3.5": | 2 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Верхня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 300 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 165 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 0.5 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 4.3 кг |
| Колір: | Black |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус 1stPlayer B4-M-1A2 Black без БЖ
Модель комп"ютерного корпусу 1stPlayer B4-M-A2 від китайського виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Mini Tower. Підтримується установка материнської плати з форм-фактором MicroATX.
Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 300 мм.
Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 165 мм.
На корпусі розташувалися такі передні порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 300 мм.
Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 165 мм.
На корпусі розташувалися такі передні порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
Відгуки покупців про Корпус 1stPlayer B4-M-1A2 Black без БЖ
Влад
22.03.2023
Хороший корпус, боковая панель - стекло