Корпус 1stPlayer D4-BK-4F1 Black без БЖ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | RGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 4 шт |
| Сітка (Mesh): | є |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.х: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 3.5": | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | 1 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 3 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм |
| Верхня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На верхній панелі: | 240 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 305 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 160 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 0.45 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 3.9 кг |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 447 мм |
| Ширина: | 190 мм |
| Глибина: | 380 мм |
Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 305 мм.
Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 160 мм.
На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
Відгуки покупців про Корпус 1stPlayer D4-BK-4F1 Black без БЖ
Корпус бюджетний. Взяв на заміну старого Everest 8800 - в якому згорів контролер підсвітки. Я ще не дочитав, а потім виявив, що вентилятори не ARGB, а ще старого стандарту RGB, які виглядають значно гірше і не регулюється колір через програму. Місця для дротів між бічною кришкою та панеллю для материнської плати - не багато. Якщо гарні товсті дроти - буде проблема їх туди втиснути. Після заміни вентиляторів на ARGB - став виглядати непогано, проте для сучасних збірок я би не радив.
Корпус за таку ціну ідеальний, ліпше не знайти, кулера трошки гучні але для мене воно було неважливим.
Місця на відеокарту ставало
Кабель менеджмент був не самим ідеальним але для простої збірки це - вибір