Корпус AeroCool D501A-G-WT-v2 (ACCM-DS01043.21) White без БЖ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | ARGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 4 шт |
| Сітка (Mesh): | є |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | 2 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 3 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Нижня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Бічна панель (опція): | 2 x 120 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На передній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На верхній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі: | 120 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 400 мм (без переднього радіатора) |
| Максимальна висота кулера CPU: | 171 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 0.5 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Колір: | White |
| Габарити | |
| Висота: | 477 мм |
| Ширина: | 213 мм |
| Глибина: | 459 мм |

Синхронізуй гру та стиль життя
Корпус AeroCool D501A отримав стильну сітчасту передню панель з елементами дерева - чудове рішення для сучасних ігрових збірок. Модель формату Mid-tower підтримує встановлення СРО до 360 мм та має 11 посадкових місць для вентиляторів, що забезпечує максимальний потенціал охолодження компонентів.

Елегантність та Сила
Стильний зовнішній вигляд поєднується з продуманим внутрішнім простором, розрахованим на потужні компоненти для геймінгу та роботи.

Стиль, що дарує прохолоду
Фронтальна сітка з акцентами під дерево поєднує актуальний дизайн із потужним повітряним потоком для максимально ефективного охолодження заліза.

Майстерність дизайну
Вигнуті лінії та сітчастий фасад підкреслюють чудову вентиляцію та продуману архітектуру корпусу D501A.

Гармонія з природою
Відкрийте для себе один із наших перших корпусів з елементами натурального дерева. Вишуканий дизайн, що надихає та створює особливий природний вайб на вашому робочому столі.

Ультимативне охолодження
Корпус дозволяє гнучку інсталяцію систем рідинного охолодження: до 360 мм на верхній та нижній панелях, 280 мм на боковій та 120 мм на задній, забезпечуючи ідеальні температурні показники.

Покращена вентиляція
Спеціально розроблена система забору повітря з масивними отворами гарантує потужний обдув, запобігаючи перегріву вашого заліза.

Продуктивність «із коробки»
Легко керуйте чотирма встановленими ARGB-вентиляторами за допомогою контролера на 5 портів PWM ARGB, що забезпечує повний контроль над візуальною естетикою вашої системи.

Підтримка Type-C
Панель інтерфейсів: сучасний USB Type-C, швидкісний USB 3.0 та роз'єм для аудіо. Усі необхідні порти завжди під рукою.

Максимум простору для апгрейду
Більше ніяких компромісів: D501A вміщує відеокарти до 400 мм та масивні баштові кулери до 171 мм, забезпечуючи ідеальну сумісність із потужним залізом.
171 мм Висота процесорного кулера
400 мм Довжина відеокарти

Обслуговування без зайвого клопоту
Підтримуйте чистоту системи завдяки магнітним пиловим фільтрам зверху та збоку, а також знімному фільтру знизу, що забезпечують легкість у догляді.

Відгуки покупців про Корпус AeroCool D501A-G-WT-v2 (ACCM-DS01043.21) White без БЖ
За свої гроші корпус реально крутий ставлю лайк. Влазить все і добре вентилюється.Місця багато, ставив великий відеопроцесор і рідинне охолодження без проблем. Передня сітка реально допомагає комп не гріється, вентилятори тихі, деревяний акцент виглядає прикольно монтаж теж зручний кабелі сховати можна нормально, питань до нього нема красивий і практичний.