Корпус be quiet! Light Base 900 FX Black (BGW71) без БЖ
Артикул: 573563
Арт. 573563
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
10 899 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
3
3
10 899 ₴
В наявності
10 899 ₴
В наявності
від 3 633 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 23.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Форм-фактор материнської плати - EATX/XL-ATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX
/ Типорозмір - Midi-Tower
/ Підсвічування - ARGB-підсвічування
/ Кількість встановлених вентиляторів - 4 шт
/ Потужність блоку живлення - без блоку живлення
/ Максимальна довжина відеокарти - 495 мм
/ Матеріал корпусу - метал/скло
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Корпус be quiet! Light Base 900 FX Black (BGW71) без БЖ
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | EATX/XL-ATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | ARGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 4 шт |
| Сітка (Mesh): | є |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на передній панелі посередені |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 8 |
| Кількість відсіків 2.5": | 6 |
| Кількість відсіків 3.5": | 2 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі: | 3 х 140 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Нижня панель (опція): | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Бічна панель (опція): | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На верхній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| На задній панелі: | 120 мм / 140 мм |
| На бічній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На нижній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 495 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 190 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 16.8 кг |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 465 мм |
| Ширина: | 327 мм |
| Глибина: | 522 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус be quiet! Light Base 900 FX Black (BGW71) без БЖ
Light Base 900 FX Black - ваш універсальний простір для творчості з ARGB вентиляторами, сумісний практично з будь-якими компонентами системи.
Повністю прозорі фронтальна та бокова панелі для приголомшливого панорамного огляду усіх компонентів ПК
Вражаюче підсвічування під будь-яким кутом завдяки масивній світлодіодній смузі ARGB
4 вентилятори Light Wings 140mm PWM для інтенсивного притоку повітря та тихої роботи
Зручний та інтуїтивно зрозумілий процес створення інвертованої системи або використання корпусу у горизонтальному варіанті
Величезний внутрішній простір для відразу двох радіаторів формату 420mm та материнської плати формату ATX
Підтримка материнських плат з роз’ємами на зворотній стороні
Повністю прозорі фронтальна та бокова панелі для приголомшливого панорамного огляду усіх компонентів ПК
Вражаюче підсвічування під будь-яким кутом завдяки масивній світлодіодній смузі ARGB
4 вентилятори Light Wings 140mm PWM для інтенсивного притоку повітря та тихої роботи
Зручний та інтуїтивно зрозумілий процес створення інвертованої системи або використання корпусу у горизонтальному варіанті
Величезний внутрішній простір для відразу двох радіаторів формату 420mm та материнської плати формату ATX
Підтримка материнських плат з роз’ємами на зворотній стороні
Відгуки покупців про Корпус be quiet! Light Base 900 FX Black (BGW71) без БЖ