Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow White (BG075)
Артикул: 574674
Арт. 574674
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
3 769 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
6
3 769 ₴
В наявності
3 769 ₴
В наявності
від 629 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 16.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Форм-фактор материнської плати - ATX/MicroATX/Mini-ITX
/ Типорозмір - Midi-Tower
/ Підсвічування - без підсвічування
/ Кількість встановлених вентиляторів - 2 шт
/ Потужність блоку живлення - без блоку живлення
/ Максимальна довжина відеокарти - 368 мм
/ Матеріал корпусу - метал
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow White (BG075)
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 2 шт |
| Сітка (Mesh): | є |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | без бічного вікна |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 5 |
| Кількість відсіків 3.5": | 2 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 1 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 140 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Верхня панель (опція): | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На передній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На верхній панелі: | 120 мм / 240 мм |
| На задній панелі: | 120 мм / 140 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 368 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 178 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Вага: | 7 кг |
| Колір: | White |
| Габарити | |
| Висота: | 463 мм |
| Ширина: | 231 мм |
| Глибина: | 450 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow White (BG075)
Pure Base 501 Airflow White — компактний представник непідвладної часу класики універсальних ATX корпусів be quiet!
Корпус є еталоном стриманості та функціональності, що призначений для користувачів, які цінують класичний дизайн.
Два попередньо встановлені, оптимізовані для максимального повітряного потоку Pure Wings 3 140 мм PWM є ідеальним вибором для Pure Base 501 Airflow. Сім лопатей спеціальної форми не тільки зменшують турбулентність потоку, але й забезпечують високу продуктивність охолодження, необхідну для потужних конфігурацій.
Незважаючи на компактні розміри, Pure Base 501 Airflow забезпечує достатньо місця для high-end відеокарт і габаритних кулерів. У фронтальній частині можна встановити три вентилятори або радіатор до 360 мм, в той час як у верхній частині помістяться до двух вентиляторів або радіатор 240 мм.
Слоти PCIe можна повертати на 90° для вертикальної установки навіть широких high-end відеокарт. Відстань ідеально підходить для опціонального be quiet! Riser Cable, спінена основа якого запобігає провисанню відеокарт у вертикальній орієнтації.
З огляду на компактні розміри, у корпусі внутрішній простір використовується оптимально. Продумана система розміщення кабелів забезпечує зручність та легкість користування корпусом.
Корпус є еталоном стриманості та функціональності, що призначений для користувачів, які цінують класичний дизайн.
Два попередньо встановлені, оптимізовані для максимального повітряного потоку Pure Wings 3 140 мм PWM є ідеальним вибором для Pure Base 501 Airflow. Сім лопатей спеціальної форми не тільки зменшують турбулентність потоку, але й забезпечують високу продуктивність охолодження, необхідну для потужних конфігурацій.
Незважаючи на компактні розміри, Pure Base 501 Airflow забезпечує достатньо місця для high-end відеокарт і габаритних кулерів. У фронтальній частині можна встановити три вентилятори або радіатор до 360 мм, в той час як у верхній частині помістяться до двух вентиляторів або радіатор 240 мм.
Слоти PCIe можна повертати на 90° для вертикальної установки навіть широких high-end відеокарт. Відстань ідеально підходить для опціонального be quiet! Riser Cable, спінена основа якого запобігає провисанню відеокарт у вертикальній орієнтації.
З огляду на компактні розміри, у корпусі внутрішній простір використовується оптимально. Продумана система розміщення кабелів забезпечує зручність та легкість користування корпусом.
Відгуки покупців про Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow White (BG075)