Корпус DarkFlash DK352 Black
Артикул: 589056
Арт. 589056
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 19.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Форм-фактор материнської плати - ATX/MicroATX/ITX
/ Типорозмір - Midi-Tower
/ Підсвічування - без підсвічування
/ Кількість встановлених вентиляторів - 4 шт
/ Потужність блоку живлення - без блоку живлення
/ Максимальна довжина відеокарти - 340 мм
/ Матеріал корпусу - метал/скло
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Корпус DarkFlash DK352 Black
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 4 шт |
| Сітка (Mesh): | є |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 3.х: | 2 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 2 |
| Кількість відсіків 3.5": | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | 1 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 3 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Верхня панель (опція): | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На передній панелі: | 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На верхній панелі: | 120 мм / 140 мм |
| На задній панелі: | 120 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 340 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 160 мм |
| Максимальна довжина блока живлення: | 175 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 0.5 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 450 мм |
| Ширина: | 200 мм |
| Глибина: | 390 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус DarkFlash DK352 Black
Сучасний корпус Darkflash DK352 ATX — стильне та практичне рішення для збірки ігрового або універсального ПК. Модель має передню панель з металевої сітки для поліпшеної вентиляції та бічну панель із загартованого скла, що дозволяє демонструвати внутрішню компоновку комплектуючих і підсвітку. Зручний доступ до внутрішніх компонентів забезпечується продуманим розташуванням панелей та пилових фільтрів.
Корпус підтримує установки материнських плат форм?факторів ATX, Micro?ATX і Mini?ITX, а також дозволяє використовувати довгі відеокарти до 340?мм та високі процесорні кулери до 160?мм.
Darkflash DK352 передбачає можливості для ефективного охолодження: підтримка водяного охолодження з радіаторами до 360?мм, місця для установки вентиляторів зверху, спереду і ззаду та продумана циркуляція повітря.
Модель оснащена USB 3.0, HD?аудіо та кнопками Power/Reset на верхній панелі, що робить її зручною у повсякденному використанні.
Darkflash DK352 — надійний вибір для тих, хто цінує комфортну збірку, ефективне охолодження та стильний зовнішній вигляд комп’ютерного корпусу.
Корпус підтримує установки материнських плат форм?факторів ATX, Micro?ATX і Mini?ITX, а також дозволяє використовувати довгі відеокарти до 340?мм та високі процесорні кулери до 160?мм.
Darkflash DK352 передбачає можливості для ефективного охолодження: підтримка водяного охолодження з радіаторами до 360?мм, місця для установки вентиляторів зверху, спереду і ззаду та продумана циркуляція повітря.
Модель оснащена USB 3.0, HD?аудіо та кнопками Power/Reset на верхній панелі, що робить її зручною у повсякденному використанні.
Darkflash DK352 — надійний вибір для тих, хто цінує комфортну збірку, ефективне охолодження та стильний зовнішній вигляд комп’ютерного корпусу.
Відгуки покупців про Корпус DarkFlash DK352 Black
Хіти продажівДивитися все