Корпус DarkFlash DLX4000 Glass Black
Артикул: 588909
Арт. 588909
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Колір:
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 19.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Форм-фактор материнської плати - EATX/ATX/MicroATX/ITX
/ Типорозмір - Midi-Tower
/ Підсвічування - без підсвічування
/ Кількість встановлених вентиляторів - не встановлено
/ Потужність блоку живлення - без блоку живлення
/ Максимальна довжина відеокарти - 425 мм
/ Матеріал корпусу - метал/скло
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Корпус DarkFlash DLX4000 Glass Black
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | EATX/ATX/MicroATX/ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | не встановлено |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | 3 |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 3 х 120 мм |
| Нижня панель (опція): | 1 x 120 мм / 1 x 140 мм |
| Бічна панель (опція): | 3 x 120 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На верхній панелі: | 240 мм / 360 мм |
| На бічній панелі: | 240 мм / 360 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 425 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 180 мм |
| Максимальна довжина блока живлення: | 265 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 0.8 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 436 мм |
| Ширина: | 248 мм |
| Глибина: | 473 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус DarkFlash DLX4000 Glass Black
Сучасний корпус Darkflash DLX4000 — стильний і просторий Mid-Tower для ігрових та продуктивних збірок. Він підтримує різні форм-фактори материнських плат (E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX) і пропонує великий простір для компонентів, включно з довгими відеокартами та ефективними системами охолодження. Завдяки прозорій передній панелі з загартованого скла корпус виглядає ефектно, а продумана конструкція забезпечує зручний доступ до внутрішніх елементів.
Модель оснащена сучасними портами підключення, включно з USB-C та USB 3.0, що забезпечує зручність у повсякденному використанні. Darkflash DLX4000 стане вдалим вибором для тих, хто шукає функціональний корпус із сучасним дизайном.
Опціональні місця для вентиляторів (DLX4000 Glass):
Задня панель: 1 х 120 мм
Задня права панель: 3 х 120 мм
Верхня панель: 3 х 120 мм / 2 х 140 мм
Передня права панель: 3 х 120 мм / 2 х 140 мм
Нижня панель: 1 х 120 мм / 1 х 140 мм
Система водяного охолодження:
Верхня панель: 240 мм / 360 мм
Бічна панель: 240 мм / 360 мм
Модель оснащена сучасними портами підключення, включно з USB-C та USB 3.0, що забезпечує зручність у повсякденному використанні. Darkflash DLX4000 стане вдалим вибором для тих, хто шукає функціональний корпус із сучасним дизайном.
Опціональні місця для вентиляторів (DLX4000 Glass):
Задня панель: 1 х 120 мм
Задня права панель: 3 х 120 мм
Верхня панель: 3 х 120 мм / 2 х 140 мм
Передня права панель: 3 х 120 мм / 2 х 140 мм
Нижня панель: 1 х 120 мм / 1 х 140 мм
Система водяного охолодження:
Верхня панель: 240 мм / 360 мм
Бічна панель: 240 мм / 360 мм
Відгуки покупців про Корпус DarkFlash DLX4000 Glass Black
Хіти продажівДивитися все