Корпус DeepCool CL6600 Black (R-CL6600-BKNNA0-G-1)
Артикул: 588299
Арт. 588299
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
10
6
10
В наявності
В наявності
від 1 148 ₴ / міс
10
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 01.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Форм-фактор материнської плати - ATX/MicroATX/Mini-ITX
/ Типорозмір - Midi-Tower
/ Підсвічування - ARGB-підсвічування
/ Кількість встановлених вентиляторів - 2 шт
/ Потужність блоку живлення - без блоку живлення
/ Максимальна довжина відеокарти - 388 мм
/ Матеріал корпусу - метал/скло
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Корпус DeepCool CL6600 Black (R-CL6600-BKNNA0-G-1)
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | горизонтальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | ARGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 2 шт |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на бічній панелі |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 1 |
| Кількість відсіків 3.5": | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | 1 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі: | 2 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 2 х 140 мм |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Нижня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На верхній панелі: | 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі: | 120 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 388 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 175 мм |
| Максимальна довжина блока живлення: | 160 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 11.82 кг |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 534 мм |
| Ширина: | 235 мм |
| Глибина: | 458 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус DeepCool CL6600 Black (R-CL6600-BKNNA0-G-1)
DeepCool CL6600 — це преміальний корпус з передвстановленою системою рідинного охолодження. CL6600 переосмислює дизайн корпусів для ери рідинного охолодження. Фізично розділяючи теплові зони та шляхи потоку повітря, він запобігає накопиченню тепла та перехресним перешкодам, яких не можна уникнути у звичайних компонуваннях. Він також оснащений вдосконаленим 360-міліметровим рідинним охолодженням та двома ARGB-вентиляторами, що забезпечує високу продуктивність та створює яскравий інтер’єр.
CL6600 забезпечує охолодження завдяки модульній роздільно-камерній компоновці. Радіатор розміщено в окремій зоні, створюючи окремі шляхи потоку повітря для компонентів, що генерують тепло, та дозволяючи всій системі працювати найкращим чином.
Піднята верхня камера переосмислює загальний силует, зберігаючи порядок у просторі. Вертикальні решітчасті планки спереду забезпечують природну вентиляцію та створюють візуальний ритм, а справжнє дерево додає органічного вигляду чистій, сучасній естетиці.
Попередньо встановлений 360-мм рідинний кулер ARGB. Удосконалений насос з регульованою швидкістю від 2500 до 3400 об/хв, що поєднує високу ефективність та тиху роботу. Потрійні високопродуктивні вентилятори FDB на радіаторі забезпечують стабільний та надійний повітряний потік. Конструкція DeepCool з короткими трубками забезпечує акуратний та візуально відкритий вигляд основної камери.
Два вентилятори зі зворотними лопатями FL12R SE ARGB розташовані внизу, щоб втягувати свіже повітря, не заважаючи вашій системі.
CL6600 забезпечує достатньо місця для високоякісних збірок, дозволяючи встановити відеокарти довжиною до 388 мм, високі повітряні кулери до 175 мм та стандартні блоки живлення ATX до 160 мм. Підтримка материнських плат із зворотним підключенням та семи слотів розширення спрощують майбутнє оновлення.
CL6600 забезпечує охолодження завдяки модульній роздільно-камерній компоновці. Радіатор розміщено в окремій зоні, створюючи окремі шляхи потоку повітря для компонентів, що генерують тепло, та дозволяючи всій системі працювати найкращим чином.
Піднята верхня камера переосмислює загальний силует, зберігаючи порядок у просторі. Вертикальні решітчасті планки спереду забезпечують природну вентиляцію та створюють візуальний ритм, а справжнє дерево додає органічного вигляду чистій, сучасній естетиці.
Попередньо встановлений 360-мм рідинний кулер ARGB. Удосконалений насос з регульованою швидкістю від 2500 до 3400 об/хв, що поєднує високу ефективність та тиху роботу. Потрійні високопродуктивні вентилятори FDB на радіаторі забезпечують стабільний та надійний повітряний потік. Конструкція DeepCool з короткими трубками забезпечує акуратний та візуально відкритий вигляд основної камери.
Два вентилятори зі зворотними лопатями FL12R SE ARGB розташовані внизу, щоб втягувати свіже повітря, не заважаючи вашій системі.
CL6600 забезпечує достатньо місця для високоякісних збірок, дозволяючи встановити відеокарти довжиною до 388 мм, високі повітряні кулери до 175 мм та стандартні блоки живлення ATX до 160 мм. Підтримка материнських плат із зворотним підключенням та семи слотів розширення спрощують майбутнє оновлення.
Відгуки покупців про Корпус DeepCool CL6600 Black (R-CL6600-BKNNA0-G-1)