Корпус Delux MK 360 Black 450W 12Fan
Артикул: 599095
Арт. 599095
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
1 597 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
5
3
5
Потужність блоку живлення:
1 597 ₴
В наявності
1 597 ₴
В наявності
від 320 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 01.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Форм-фактор материнської плати - MicroATX/Mini-ITX
/ Типорозмір - Mini-Tower
/ Підсвічування - без підсвічування
/ Кількість встановлених вентиляторів - не встановлено
/ Потужність блоку живлення - 450 Вт
/ Матеріал корпусу - метал
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Корпус Delux MK 360 Black 450W 12Fan
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Mini-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | не встановлено |
| Наявність бокового вікна: | без бічного вікна |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на передній панелі вгорі |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.х: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 4 |
| Кількість відсіків 2.5": | 2 |
| Кількість відсіків 3.5": | 1 |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Задня панель (опція): | 1 х 80 мм |
| Бічна панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | 450 Вт |
| Розташування блоку живлення: | верхнє |
| Додатково | |
| Максимальна висота кулера CPU: | 145 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Вага: | 3.5 кг |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 350 мм |
| Ширина: | 170 мм |
| Глибина: | 305 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус Delux MK 360 Black 450W 12Fan
Корпус Delux MK360 450W є практичним рішенням для домашніх та офісних комп’ютерних систем на основі материнських плат формату micro-ATX та mini-ITX. На передній панелі корпусу розташовані аудіороз’єми для навушників і мікрофона та три USB-порти, один з яких підтримує швидкість обміну даними до 5 Гб/с. Блок живлення потужністю 450 Вт розташовується у верхній частині корпусу.
Відгуки покупців про Корпус Delux MK 360 Black 450W 12Fan
Хіти продажівДивитися все